Wpis z mikrobloga

Mirki, podpowiedzcie co się dzieje z padem. Próbuje sparować pada od PS4 ze stadia. Jeden normalnie załapał. Wszystko ładnie śmiga. Natomiast drugi po naciśnięciu przycisku PS chwilę miga na biało i się wyłącza. Jak podłączam do ładowania tego pada na moment swieci się na pomarańczowo i gaśnie. Próbowałam robić reset tym małym przyciskiem z tyłu, ale sytuacja się nie zmienia, pad nie chce się włączyć

#ps4 #stadia
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Killing_joke36: Sam kiedyś kombinowałem i na necie jakiś tam poradnik do podpinania pada do pc znalazłem.
Pamiętam że za pomocą kabla tego drugiego zmusilem do współpracy. Jak przytrzynywalem przycisk PS to zaczął migać na niebiesko i jak bluetooth włączyłem na pc to z pomocą jakiejś apki połączylo.
@Killing_joke36: W jaki sposób podłączasz pada? Tryb parowania, czyli trzymasz share+ps i łączysz przez bluetooth? U mnie działa za absolutnie każdym razem, z czterema różnymi padami. Rozumiem że komputer też nie łączy się z padem, nie tylko stadia?
ps. Pady od ps4 potrafią nie świecić po połączeniu z PC (W sensie jak masz już sparowanego to przy włączaniu właśnie mignie na chwilę, potem wyłącza diodę ale jest normalnie połączony i działa)