Wpis z mikrobloga

Czesc, wczoraj miałem małą obcierkę niestety z mojej winy. Auto było z wypożyczalni więc niestety policja musiała być na miejscu. Dostałem najniższy z możliwych mandatów jednak nie o to chodzi. Prawko mam od paru miesięcy, i jak dotąd nie wykupywałem polisy. Za 3 miesiące kończy mi się oc poprzedniego właściciela więc powoli rozglądam się za nową polisą. Jak ugryźć temat żeby zapłacić jak najmniej? Auto było wzięte na mnie, bez żadnych współwłaścicieli. Może przepisując auto na kogoś z rodziny uda się chociaż trochę zaoszczędzić?
Za auto zapłaciłem 4k i fajnie jakby oc nie przewyższyło wartości fury

#ubezpieczeni #stluczka #samochody #prawojazd
  • 3
@zekk321 po fakcie dokonanym to nawet na papierza jak przepiszesz to nic tego nie zmieni. W su.ie to nie wirm jak w PL ubezp. dzialaja. Ale jak chcesz nowe na kocgos iozna to pewnie bedzie taniej. Jak nie chcesz ponosic kosztow stluczki i chcesz przepisać to wnioskuje ze tak to nie dzisla
@zekk321: Jak to wczoraj bylo to mozesz juz albo za nieldugi czas zrobic sobie swoja polise. Szkoda sie pewnie najszybciej za miesiac pojawi, wiec bym w tym czasie zrobil do momentu jak jestes bezszkodowy
@bigger: Rozumiem, jest jakaś możliwość żeby mimo wszystko było trochę taniej? Przepisanie powiedzmy na jednego z rodziców, który posiada już jakieś zniżki ma sens?