Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś kosmetyki do twarzy dla faceta po 30? Żel oczyszczający, peeling, tonik, krem? Najlepiej do cery mieszanej/tlustej. Nie moge ogarnac swojej twarzy (jakies podraznienia, od czasu do czasu pryszczol wielkosci 5złotówki)

Testowałem nie raz jakies Garniery i nie widziałem specjalnej roznicy pomiedzy żelami za XX złotych, a mydłem siarkowym za 2 zł.

#kosmetyki #cera #menstuff #zdrowie #niebieskiepaski #pielegnacja #kiciochpyta #dermatologia
  • 10
@Radysh: tez wlasnie probowalem i nie widzialem roznicy, czy to szare mydlo czy super vegan friendly żel za 50 cebulionow. Dlatego pytam czy moze jest cos spoko po czym widac roznice czy zle trawiam.
@Yetoslav: Kurczę... Ciężko powiedzieć. Może do dermatologa się przejdź?

Mi na pryszcze i różne, skórne paskudztwa, (45 lvl) pomaga szare mydło
i parówka.
Ogólnie, żona zakazała mi smarować się kremami bo zatykam pory podobno i nasilam występowanie różnych paskudztw na gębie.

Oczywiście, miała rację.
@Radysh: Bylem u dermatologa z 10 lat temu i cos tam pomogl. Ogolnie to mowie o jakichs pojedynczych zmianach, raz na jakis czas mnie obsypie ale po prostu mnie to denerwuje wiec pytam :)

Moze sprobuje to szare mydło jednak ;) Wlasnie przed chwilą czytałem o parówkach, musze sprobowac!

Z odstawieniem kremow chyba tez sprobuje :)
@Yetoslav ja wiem, że jak coś jest głupie i działa to nie jest głupie, ale tyle bzdurek ile jest pod Twoim postem to ostatnio nie miałam okazji czytać. Jeśli masz zmiany skórne to przede wszystkim naprawdę nie myj buzi szarym mydłem...Naprawdę. Polecam Ci oczyszczający żel CeraVe. Po drugie to totalna herezja mówić, że krem Cię zapcha i lepiej nic nie stosować. To sprawa indywidualna i faktycznie, niektóre kremy mogą daną skórę zapchać
@Yetoslav: Chcesz "naprawić" twarz czy po prostu coś do pielęgnacji. Ja z całą rodziną używam krem z pompką Oilatum Baby. Robi co ma robić. Nie leczy ale pielęgnuje. Jak pijechalem w góry to okazało się że krem prawie niepotrzebny. Jaka tam była #!$%@? woda to marzenie. Dlatego problemy problemami ale po prostu mamy #!$%@?ą wodę w kraju.