Wpis z mikrobloga

@SPRAWDZANIE_IP: kilka dni temu #!$%@? by Ciebie za mówienie o tym. Zasiłki 500+ dodatkowe 1000 zł dla drugiego dzieciaka do 3 lat, zasiłek rodzinny, darmowa dla nich służba zdrowia, nauka. Nasz rząd ostro porypało z taką hojnością. @kub54: ta wojna wisiała na włosku od dawna każdy ją bagatelizował a teraz MY mamy za to płacić. EU jest spora i tylko PL kwapi się do przyjmowania ich. @januszmirek92: to niech
@profildogier to co proponujesz? Zamknąc granice? Wkurza mnie takie #!$%@?. Postaw się w sytuacji tych ludzi. Gdybyśmy sie znaleźli w sytuacji tych ludzi też byś pewnie liczył na pomoc państw ościennych. Poza tym to problem całej UE, nie wierzę w to, że przy obecnych nastrojach będziemy pozostawieni z tym problemem sami sobie. Ale lepiej siać defetyzm i panikę. Kolejny bordo z taką postawą. Siedzicie cały dzień w internecie i siejecie tylko panikę.
@profildogier: przez takich ludzi, których interesuje tylko krótkowzrocznie ich własna dupa mamy tą wojnę i mieliśmy poprzednie. Wielkie lamenty, że Alianci nie chcieli umierać za Gdańsk, albo jakim odczłowieczeniem wykazali się Amerykanie nie przyjmując uciekających Żydów, a teraz kurde ale jak to jak mam komuś pomóc ? Przecież to nam zawsze wszyscy muszą pomagać! I mój portier dla, którego najważniejszym problemem, są darmowe przejazdy. Rzygać mi się chce jak słyszę tym
kub54 - @profildogier: przez takich ludzi, których interesuje tylko krótkowzrocznie i...

źródło: comment_1646430750GQ4c9oECgOhd6Zmt1MHe78.jpg

Pobierz
@SPRAWDZANIE_IP: tak jakby Polacy chcieli pracować. Szukam na magazyn osoby do jeżdżenia elektrycznym paleciakiem 10 metrów do przodu i do tyłu za ok 3400 netto. #!$%@?, nie ma. A jeden gość powiedział, że #!$%@? taką kasę bo więcej dostaje z socjalu. Robota gdzie na drugiej zmianie ekipa przynosi swoje laptopy i pyka w gry jak nie ma co robić.