Wpis z mikrobloga

@Loyalis: jakież to cudowne pomysły ma PiS w sprawie obronności? Oddalanie nas od zachodu? Wojna na wszystkich frontach? Szaleniec Macierewicz bredzacy o zamachu? Wot o zdrowej wartości bojowej? Właśnie ruscy udowadniają, że wysyłanie poborowych bez przeszkolenia na wojnę to wysyłanie ludzi na rzeź, a PiS planuje potroić armię, zamiast zakupić nowoczesny sprzęt. To jest właśnie populizm dla niezbyt inteligentnych. Do tego działania PiSu doprowadziły do tragedii gospodarczej, spójrz na naszą inflację,
@Bounty: jesteś książkowym przykładem :) Nigdzie nie napisałem że pis mi nie przeszkadza, nigdzie nie napisałem, że pis jest centrystyczny #!$%@? opie xD no nie podoba się mi w pl2050 program polityczny, a psl to takie #!$%@? co z kazdym w koalicje wejda. PO juz rządziło wiec na nich tez nie zagłosuje. Ja mam poglądu typu wolnosc rynkowa i koniec z rozdawaniem socjali na prawo i lewo (czyli taka konfederacja jakby),
- #!$%@?ć PiS w kolejnych wyborach


@Bounty: nie da się tego zrobić. Pis sfałszuje wybory jakby miał przegrać. A nawet jeśli nie, to pisowski sąd najwyższy je unieważni i będą je "anulować bo przegramy" tak długo aż wygrają.