Wpis z mikrobloga

@Cinkito: No i dokładnie o to mi chodzi, że dla jednego wystarczającym powodem do kupna Switcha są gry Nintendo, ale już ktoś, kto nie przepada za tymi tytułami jest potencjalnym klientem Steamdecka, chociaż też niekoniecznie, bo tak jak piszecie, w grę wchodzą jeszcze waga, wielkość i tak dalej.
No i dokładnie o to mi chodzi, że dla jednego wystarczającym powodem do kupna Switcha są gry Nintendo, ale już ktoś, kto nie przepada za tymi tytułami jest potencjalnym klientem Steamdecka, chociaż też niekoniecznie, bo tak jak piszecie, w grę wchodzą jeszcze waga, wielkość i tak dalej.


@jonasz787: ja to jakimś fanatykiem Switcha nie jestem, mam tę konsolę, ale korzystam bardzo sporadycznie w sumie. O ile Switch mnie zainteresował ze względu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korporacion: jak dla mnie steam deck to handicap w wykonaniu Valve. Niby możesz odpalić W S Z Y S T K I E gry ze steama, ale twórcy muszą i tak zrobić wersję zoptymalizowaną pod te konsole xD. W tvgry pięknie fikołki robili mówiąc że dying light 2 chodzi w stabilnych 30 klatkach podczas kiedy na nagraniach widać było dropy i przycinki. Oprócz gier Nintendo switch ma jeszcze jednego asa w
@korporacion: Switch to Switch a Deck to pseudo Nintendo z wadami zarówno Switcha jak i peceta. Jak ktoś lubi jedno to nie kupi drugiego. Deck to bardziej gadżet niż faktyczną konsola i tylko gadżeciarz ja kupi. Sam miałem brać decka pod emulację switcha, ale po #!$%@? mi to jak prościej było dla mnie zwyczajnie kupić switcha co też zrobiłem i nie żałuje ¯\_(ツ)_/¯
Co z tego że deck odpala duże gry
Switch to Switch a Deck to pseudo Nintendo z wadami zarówno Switcha jak i peceta


@Qiudo: konsole to tanie pecety wykastrowane z calej masy funkcjonalnosci, takich jak wsteczna kompatybilnosc z mozliwoscia podbicia ustawien graficznych i fpsow bez ingerencji devow. Deck w tym przypadku laczy zalety Switcha i peceta.

Co z tego że deck odpala duże gry jak nikt z rozumem i godnością człowieka nie będzie grał w dużą grę AAA jak