Wpis z mikrobloga

@wyenyawa: samych studentów z Afryki jest na Ukrainie ponad 20.000. Dodaj czarnoskórych z innych kontynentów a także osoby pracujące tam, turystów itp. To żaden problem nagrać kilkudziesięciu z nich. Zwłaszcza, że uczelnie wywożą całe grupy studentów razem.
  • Odpowiedz
@Pierorzek taka kłamliwą narracja to działa na co głupszych pierwsze dnia, teraz już wszyscy wiedzą że to niepiśmienne osobniki, mówiące jedynie w językach afrykańskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Okej, niech będzie. Może. Myślałem raczej, że tam ludzie jak tylko dotrą, to wchodzą w kolejkę, a nie najpierw szukają ziomków a potem razem do autbousu


@NieistotneKto: Gdzie jest to Twoje "tam", gdzie ludzie ustawiają się w kolejkę? Myślisz, że uchodźcy z całej ukrainy dojeżdżają na jakiś jeden przystanek i ustawiają się w kolejce do autobusów? Nie przyszło Ci do głowy, że ludzie startują z różnych miejsc? Na przykład ze swojej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NieistotneKto: Co drugi komentarz pod tym wpisem to Twoje próby zrozumienia jak to możliwe, że z kraju, w którym toczy się wojna wyjechał autobus pełen cudzoziemców. Widziałem, że myślisz nad tym strasznie intensywnie, więc postanowiłem Ci pomóc rozwiązać tę łamigłówkę. Wylałem też odrobinę żółci, bo to, że, jak to określiłeś, "nie kumasz", nie przeszkadzało Ci w insynuowaniu, że Ci ludzie "wpieprzają się razem do autobusu i wypychają innych" lub są narzędziami
  • Odpowiedz
@Gl1n4: i tak miałeś fch0j cierpliwości do tego głąba xd no jak to możliwe, że studenci zagraniczni mający transport zorganizowany przez uczelnię/ ambasadę są wszyscy w jednym autobusie? Ja NiE RoZuMnieM, cOś tU nIe gRa
  • Odpowiedz