Wpis z mikrobloga

@MrPsychedelic w WT masz w czolgach 3 tryby zrecznosciowy, czolgi przeciwnika podswietlone -znacznikami - czyli podobnie jak w wot, tyle ze w takim wydaniu wot dla mnie lepszy i gra sie raczej realistyczny

realistyczny czyli w skrocie brak podswietlen, musisz sam wypatrzec przeciwnika na ekranie przez co trzeba byc skupionym bez przerwy, bo pasc mozesz na strzal, nie ma paskow hp jak w wot , zeby kolejne 5min wracac na miejscowke
i
@MrPsychedelic W zasadzie to dwie zupełnie inne gry ze wspólnym tematem, cenisz sobie realizm i feeling pola bitwy ? zdecydowanie WT. Wolisz luzackie zręcznościowe podejście i większy udział losowych mechanik w walce, na tym polu lepszy WoT.

Samoloty w WT imo wychodzą zdecydowanie na plus, pełnią podobna funkcję jak Arta w wocie, bierzesz aktywny udział w bitwie i bardzo dużo zależy od Twoich umiejętności, zamiast klikać gdzieś za górką jak jakaś pi***
@Arado-Akbar: Kogo to obchodzi ? Pytanie dotyczyło kwestii technicznych pomiędzy grami a Ty wjeżdżasz tutaj z tą zbiorową histerią. Wyrzuć z domu wszystkie rzeczy produkcji Niemieckiej, przecież Niemcy wymordowali wcześniej miliony ludzi i pośrednio przyczynili się do obecnej sytuacji przez swoją bierność w ostatnich latach konfliktu, pozwolili na znaczne zasilenie Rosyjskiego budżetu. Chińskie majty na dupie pewnie też nosisz, wiesz ilu ludzi mogło zginąć przy ich produkcji w tamtejszych obozach pracy
Która gra lepsza, War Thunder czy World of Tanks w 2k22?


@MrPsychedelic: > Która gra lepsza, War Thunder czy World of Tanks w 2k22? Mam #!$%@?ą ochote pograć w czołgi ale nie wiem co wybrać( ͡° ʖ̯ ͡°) Ps. Samoloty w WT to plus czy minus raczej?

@MrPsychedelic: Obydwie kiepskie bo są jedyne w swoim gatunku i nie mają konkurencji, ale WT jest raczej robiony mniej
Kogo to obchodzi ? Pytanie dotyczyło kwestii technicznych pomiędzy grami a Ty wjeżdżasz tutaj z tą zbiorową histerią.


@Morfinusz: Nigdzie OP nie napisał że chodzi o kwestie techniczne, a podejście ideologiczne twórców gry to jest istotny czynnik w ocenie "która lepsza"

Wyrzuć z domu wszystkie rzeczy produkcji Niemieckiej, przecież Niemcy wymordowali wcześniej miliony ludzi i pośrednio przyczynili się do obecnej sytuacji przez swoją bierność w ostatnich latach konfliktu, pozwolili na znaczne
@MrPsychedelic: wot to małe mapy 1/1km i czołgi z paskami hp a cała rozgrywka opiera się na tym żeby wybrać dobre perki i moduły i znać położenie kluczowego kamienia na mapie, a war thundert to bardziej podejście w stronę realizmy ale co miesiąc co innego jest op i zobaczysz tyle bullshitu ile w życiu w grze nie widziałeś a poza tym fajna zabawa, samoloty w wt to i osobna gra i
@MrPsychedelic: Dobra pograłem w obie gierki, na niskich tierach oczywiście. WoT lepszy pod względem czołgów, lepiej się po prostu gra, WT kozak samoloty więc będę chyba w to i w to grał. Jak nie byłem przekonany do tych samolotów to dużą frajdę z grania dają.