Wpis z mikrobloga

@pokyw123: cały czas dostają, do likwidacji. Skąd wziąłeś te darmowe miejsca? U mnie w mieście taka akcja tylko w prywatnych, a tam? Rob właścicielu co uważasz za słuszne. Szkoły? Mają obowiązek chodzić i Polacy i Ukraińcy bez wyjątku. To mityczne #!$%@? 40 zł pewnie na miesiąc weszło i wielka wrzawa, że polskie patusy na wódkę też chcą. Z resztą nie wiem jak to faktycznie wygląda ale wiem, że spora ilość Polaków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GratisLPG: no tak, bo jak komuś kacap rakietą dom rozwali to trzeba te osobę traktować tak sam jak polaka który dom ma. Czyli niech płaci i płacze. Ale 500+ to niepodobna niepodobna
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Zazdroszczenie komuś wojny jest #!$%@? xDDDD Niektórzy srają się o to, że ktoś przez jakiś czas będzie mógł trochę więcej niż szanowny pan p0lak. I co takiego będzie mógł? Że będzie się mu pomagać, że dostanie robotę w pl? Albo tymczasowe mieszkanie? Albo 30 dni może jeździć bez OC? Że dziecko do szkoły pójdzie? Co tam jeszcze? Część ludzi potraciła domy, mieszkania, miejsce pracy, majątek życia, mają tylko to co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dalej nie odpowiedziałaś na pytanie, jak chcesz zorganizować kwarantannę dla pół miliona ludzi kiedy codziennie dochodzi 50 tysięcy nowych?

@robert7454:

Nikt tego nie chce i nie powinien organizować. Ale skoro już rząd wystawił papierek zwalniający z kwarantanny uchodźców to zamiast tego mógł po prostu zwolnić wszystkich, prawda?
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Ej, jak pojedziesz na Ukrainę to dostaniesz za darmo karabin i możliwość strzelania do rosyjskich żołnierzy. Może skorzystasz? W końcu karabin jest więcej wart niż bilet pkp
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Wykopki walą konia o tym że Ukraińcy za dużo dostają, a w tym samym czasie ja czytam wpis Ukrainki która się pyta czy jest szansa jakieś ubranie dostać bo przyjechała tylko z tym co miała na sobie, pewnie nie zdążyła spakować szmat uciekając przed bombami.
  • Odpowiedz