Wpis z mikrobloga

Oo co ja widzę ? Typowy przedstawiciel lewicy atakujący polskie słuzby mundurowe ? Polaryzowanie spoleczenstwa na podstawie wyimaginowanego rasismu ? Nieee no to nic takiego, gdybym nie znał lewicy to bym pomyślał że działają na szkodę państwa tworzac wewnetrzne spory i tym samym robiąc dobrze putinowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#4konserwy #bekazlewactwa #ukraina #wojna #imigranci
Legs-Luthor - Oo co ja widzę ? Typowy przedstawiciel lewicy atakujący polskie słuzby ...

źródło: comment_1646555786np6uVVx9OXglFVRmTZmvUT.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@BartStaszewski: Nawet nie wiesz jaka przyjemność mi zrobiles wrzucając ten post. Moglem sobie zamiescić to tutaj i zrobic z ciebie debila przy wykopkach. Wiec aktualnie nic mnie nie boli za to ciebie musi calkiem mocno teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Legs-Luthor: No za mną stoi cała linia orzecznicza i stanowiska ETPC wskazująca ze olbrzymia część uchodźców na granicy miała prawo do objęcia ochrona międzynarodowa, prawo do ubiegania się o azyl - oczywiście zanim zostali nielegalnie wypchnięci za drut. Na granicy nie byli tylko Syryjczycy.
  • Odpowiedz
Z cyklu "Wykop uczy i bawi": bardzo proszę, by choć jedna osoba, plusująca ten wpis:

Zgodnie z prawem miedzynarodowym uchodzca jest sie w pierwszym bezpiecznym kraju. Dla ukraincow jestesmy takim krajem, dla syryjczykow - jestesmy kolejnym. Ale czego sie spodziewac po oszolomstwie (z obu stron).


wkleiła cytat wraz z linkiem źródłowym do konkretnego artykułu jakiegoś "prawa międzynarodowego", wg którego nie można otrzymać statusu uchodźcy w kraju, który nie jest "pierwszy bezpieczny", czyli
  • Odpowiedz