Wpis z mikrobloga

Kowalski to skończony cymbał ale z rusofilią Tuską i Platformy ma 100% racji

polecam obejrzeć ten materiał z tvp za czasów poprzedniej ekipy kiedy wyśmiewano Kaczora przestrzegającego przed zbliżeniem się z Moskwą #ukraina #polityka
r.....f - Kowalski to skończony cymbał ale z rusofilią Tuską i Platformy ma 100% racj...
  • 28
  • Odpowiedz
Kowalski


@rafaleff: Jeden z najbardziej bezczelnych Pisowców i jeden z największych orędowników wyjścia z UE.
Podejrzewam, że może być ruską onucą, bo jego wszelkie działania wymierzone są w podzielenie polaków i pozbawienie Polski sojuszników.
  • Odpowiedz
@rafaleff: i po co on do tej Gruzji latał. I po co ten przekop Mierzei. I po co to bloki węglowe węglowe w Ostrołęce. Niestety, większość nie rozumie tego do tej pory.
I nie, nie jestem za pisem, ale od głosowania na opozycję powstrzymuje mnie jej krytyka działań ważnych dla bezpieczeństwa Polski, tylko dla tego, że realizuje je pis.
  • Odpowiedz
@Krzysztofibisz: Mnie najbardziej za tamtych lat wkurzał brak pluralizmu mediów. W polsacie, tvn i TVP był jednolity przekaz, bez większych różnic.

Jednak sam nie wiem co gorsze, brak pluralizmu, czy TVPis ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafaleff: trzeba przyznać - jeśli chodzi o inwestycje strategiczne to Pisiorki są ok. Terminal lng Baltic pipe przekop CPK to naprawdę dobre koncepcje - widać że dobrze rozumieją geopolitykę.
Ale
Za rozdawnictwo 500+ , nepotyzm, Pana Zero, zajeżdżanie klasy średniej Polskim Ładem - serdeczny c**j im w plecy.
  • Odpowiedz
@rafaleff: no szkoda, że to akurat pis swoją antyunijną retoryką był (jest) jak do tej pory najbliżej do wepchnięcia nas w ruskie łapska XD I to, że z tą jedną wypowiedzią miał rację, tak nie sprawia to nagle, że jego rządy są cudowne czy lepsze od peowskich bo nie są XD już pomijam w ogóle wrzucenie do MON odklejeńca Macierewicza który swoimi kretyńskimi decyzjami dołożył cegłę do rozkładu polskiego wojska.
  • Odpowiedz
@Krzysztofibisz

pomysl sobie, ze PO mialo WSZYSTKIE media w kraju, a i tak przegrali. To fizycznie bylo chyba nie do zrobienia. Jak bardzo musieli byc #!$%@?, ze i tak przegrali.


Co to znaczy że mieli? Zobacz jak wyglądały reportaże w wiadomościach tvp kiedyś a co mamy teraz.
Pisowskie biuletyny pokoju gazety polskiej czy wsieci istniały przed 2015 tyle że były odcięte od rządowego koryta
Inb4 peło prenumerowało GW w urzędach - GW
  • Odpowiedz