Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
58 873 + 66 + 16 + 21 + 22 + 21 = 59 019

Moje podsumowanie minionego tygodnia.

Upały niestety zelżały co (wbrew opinii mojej żony) oczywiście nie jest żadnym powodem, żeby nie jeździć na rowerze. Tak więc w tygodniu nabijałem licznik “pracdomami”, które zaczynają przypominać dzień świstaka - nawet fotki takie same. Chyba muszę znowu zacząć urozmaicać trasy zbieractwem małych kwadratów, tylko coraz mniej ich “po drodze” już jest…

W środę niewiele brakowało żebym wybrał się z naszym naczelnym stołecznym kwadratowym prowokatorem @AbaddonLincoln na eksplorację Odolan jednak, jak na złość, mechanik postanowił skończyć naprawę samochodu i cały plan wziął w łeb - koledzy musieli radzić sobie sami…

W weekend postanowiłem uzupełnić część braków w Kampinoskich kwadratach. Kilkadziesiąt kilometrów przez las wymagało roweru do zadań specjalnych. Na szczęście poza kilkoma powalonymi drzewami i przerzucaniem roweru przez grząskie błoto, przez które nie miałem odwagi przejechać, cała wycieczka była bardzo udana. No może jeszcze poza faktem, że nie wziąłem żadnego prowiantu a przez temperaturę po 2 godzinach przestałem czuć stopy. Serio - nie wiem o co chodzi z tą temperaturą - jeździłem przy -7 stopniach i było ok, a dzisiaj niby +1 a zmarzłem na kość.

Przy okazji tematu rowerów do zadań specjalnych (zwłaszcza do eksploracji i kwadratobrania), trafiłem na ciekawy artykuł. Jeszcze dobrze nie minął hype na kategorię “gravel” a tu już nowe trendy kiełkują…

#rowerowyrownik #gravel #rower #ruszwarszawa

Skrypt | Statystyki
Pobierz fonfi - 58 873 + 66 + 16 + 21 + 22 + 21 = 59 019

Moje podsumowanie minionego tygod...
źródło: comment_1646603151VG4WmQlFZchIEVwrU7qS0K.jpg
  • 4