Wpis z mikrobloga

Tak sobie glowkowalem. dlaczego putler wszystko na opak mowi. Doszedlem do wniosku, ze to nie jest po to, zeby sie z nami przekomarzac. Chodzi o to, ze on te przemowienia puszcza u sobie i to jest pod jego ruska publike. Jednym slowem bledem jest doszukiwanie sie jakiejkolwiek sensownosci w wypowiedzi lub odpowiedzi dlaczego, a w dodatku wszystko co mowi nalezy traktowac jak zapowiedz tego co nastapi. Dodatkowo lawrow udawadnia, ze traktuje reszte swiata zawsze przedmiotowo.

#wojna #ukraina
  • 5
@AlekGames: no dokładnie :) on "dba" o swoich obywateli, mówi im, że wszystko jest ok, nie ma się czym martwić i tego samego dnia najeżdża obce państwo
tak putin postępuje od zawsze, to jest dla niego typowe
@alexzem: wyobrażam sobie, że ruskie teraz piszą o nas podobne rzeczy, że ale my łykamy zachodnią propagandę. Doszedłem do wniosku, że jeżeli chodzi o tak poważną rzecz jak wojna z tym #!$%@?, to nie wiem... chyba trochę kłamstwa się przyda. a to żeby podbudować morale, a to żeby nie ujawniać wszystkich kart drugiej stronie
@zabojcaonucy: tak jest, też myślę, że głównie chodzi o morale ukrainy, mówią, że idzie im lepiej niż idzie, żeby np. ściągnąć ludzi do walki/obrony - jakby mówili, że bida to ukraińcy nie wróciliby bronić kraju