Wpis z mikrobloga

@Krzyszy: Skoro już zaproponowali serwisowi naprawę za 13k to znaczy że mają już wycenę auta i serwis pewnie ją dostał.

Już tutaj był taki jeden niedawno co podawał wartość auta z otomoto za auto podobne... ale 2 lata młodsze :D

Zawsze zostaje wycena rzeczoznawcy, naprawa z OC przysługuje do 100% wartości auta(dopiero powyżej tego jest szkoda całkowita). Dopytaj w serwisie na ile oni wyceniają naprawę.
@sayanek:

Znają wycenę auta, w sensie że już wycenili samochód?
Co do wartości to golasy chodzą od 22k - ale to będzie żart jeśli do najtańszych golasów z przebiegiem 250-300k będą porównywać. U mnie były różne bajery, jak przednie/tyle czujniki parkowania, czy podgrzewana przednia szyba, bogate wyposażenie generalnie.

Tak, dzisiaj zapytałem i powiedzieli że są w trakcie sporządzania kosztorysu by wysłać do beesafe.

@tegie: Byłes zadowolony? Jak z kosztami? System
@Krzyszy: Ciężko powiedzieć czy byłem zadowolony, bo moja sprawa była prosta.
Kolizja (uderzenie w tył) z uszkodzeniem zderzaka, dostałem z OC sprawcy kwotę, która mnie zadowoliła.
Problem był z kosztami medycznymi - ból karku, który pojawił się po kilkunastu godzinach, brak pobytu w szpitalu. OC uznało (zaocznie), że tego typu obrażenia nie mogły być wynikiem kolizji. Mialem opinie 2 fizjoterapeutów, rentgen z opisem, faktury.
Dlatego zgłosiłem się do tej firmy. Spotkaliśmy