Wpis z mikrobloga

Witajcie, jest sprawa. Poszukiwany komunikatywny Mirek programista, ogarniający WordPressa.

Zlecę odpłatne wykonanie strony informacyjnej o profilu medycznym, poświęconej osobom zmagającym się zaburzeniami funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego.

Dysautonomia to przede wszystkim zespół objawów neurodegeneracyjnych, jednak co raz częściej współwystępuje u młodych i dorosłych osób jako komponenta innej, istniejącej choroby podstawowej. Jest to także aktualnie najczęściej występujące powikłanie powirusowe. Niestety ze względu na dużą nieswoistość objawów w przebiegu tzw. dysautonomii i przede wszystkim braku świadomości wśród personelu medycznego temat ten w Polsce praktycznie nie istnieje co często bardzo wydłużą proces diagnostyczny i odbiera ludziom szansę na powrót do zdrowia. Mom celem jest to zmienić.

Niedawno pojawiła się możliwośc podjęcia współpracy z renomowaną amerykańską fundacją Mayo Clinic, która specjalizuje się w leczeniu chorób układu autonomicznego - nasza grupa chorych (do której sam również należę) jest w stanie otrzymać wsparcie w postepowaniu diagnostycznym i terapeutycznym, a strona którą tworzę ma spełniać rolę pomostu na której przedstawimy przypadki chorych - czegoś na wzór "case study", a także rolę informacyjną gdzie będziemy starali sie edukować polskich lekarzy i zwiększyć świadomość społeczną chorób w przebiegu dysfunkcji autonomicznych.

Strona będzie opierać się na gotowej templatce z themeforest, raczej nie będzie zawierać żadnych skomplikowanych elementów, dodatkowym modułem do stworzenia będzie mapa lekarzy.

Jeśli jest tutaj osoba która dysponuje czasem i byłaby gotowa pomóc mi, odpłatnie postawić taką stronę proszę o kontakt PW. Przybliżony budżet jaki wstępnie chciałbym na to przeznaczyć to 5000-6000 zł. Nie jestem aktualnie rozeznany co do cen więc jeśli to za mało, nie hejtujcie proszę :)

Docelowo, opcjonalnie, oczekiwałbym aby osoba ta przejęła cześciową opiekę nad serwisem i otrzymywała stałe wynagrodzenie w ramach bieżącego wsparcia przy drobnych modyfikacjach (do maksymanie 10 godzin miesięcznie).

Najważniejsze:

Jedna z osób chorujących ma umówioną pilną video konsultacje z zagranicznym lekarzem na środę popołudnie, poprosozno mnie aby stworzyć podstronę przedstawiającą opis przypadku, zuplodować wyniki badań, zdjęcia, filmy. Potrzebowałbym pomocy przy podpieciu templatki i utworzenia takiej pustej podstrony w formie artykułu, niewidocznej dla użytkownika i wyszukiwarek. Jest to niestety potrzebne najpóźniej na środę rano.

Z całością strony nie ma wielkiego pośpiechu, chciałbym uruchomić ją do końca kwietnia.

Jeśli dysponujesz 2-3 godzinami czasu jutro lub w środę rano, daj znać proszę. A gdybyś jeszcze interesował się co nieco medycyną to już w ogóle byłoby cudownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ps. Jeśli zaciekawiły kogoś kwestie medyczne zapraszam do goglowania:

"long covid dysautonomia"
"covid postural orthostatic tachycardia syndrome"
"covid neurogenic orthostatic hypotension"

#wordpress #webdev
  • 5
  • Odpowiedz
@muzycznifm: cześć, dla mnie budżet jest trochę mały ale temat mnie zainteresował i jestem w stanie to objąć moim programem działań charytatywnych, w ramach którego schodzę z regularnych stawek przy pracach dla projektów non-profit. Jedynie trzeba pokombinować jak to ogarnąć w tym terminie. Jeśli jesteś zainteresowany napisz na PW.

+ z tą niewidocznością dla wyszukiwarek to nie jest takie łatwe, albo robisz niewidoczność dla wszystkich i dostęp po podaniu hasła /
  • Odpowiedz