Wpis z mikrobloga

@Revival: Pół na pół - z jednej strony robiła błędy, które ja wyłapałem, a z drugiej nie muszę myśleć o różnych rzeczach. Jak dopiero zaczynasz, to bym wziął, przynajmniej do końca roku, kiedy z polskim ładem nie wszystko jest jasne i się zmienia + zobaczysz jak niektóre rzeczy powinny wyglądać i gdy w przyszłości zrezygnujesz, będziesz miał porównanie do tego jak sam księgujesz

Tu masz mojego reflinka, jakieś tam grosze taniej
  • Odpowiedz
@zwierzak40: Trochę martwi mnie fakt, że mam ze strony księgowego mało informacji co do obowiązków i rad związanych z prowadzeniem DG w kwestii księgowej. Mówi, że nie może tego robić i poleca skorzystanie z doradcy podatkowego, 250zł za 30min.
W mojej głowie pojawia się więcej obaw związanych z otwieraniem DG jak było wcześniej.
  • Odpowiedz
księgowego mało informacji co do obowiązków i rad związanych z prowadzeniem DG w kwestii księgowej


@Revival: Co do obowiązków i rad związanych z prowadzeniem DG w kwestii księgowej, księgowy nie tylko może, ale i powinien udzielać informacji o obowiązkach i udzielać rad (np. czego nie możesz wrzucić w koszty).

Ale w temacie "Udzielanie podatnikom, płatnikom i inkasentom, na ich zlecenie lub na ich rzecz, porad, opinii i wyjaśnień z zakresu
  • Odpowiedz