Wpis z mikrobloga

Wg mnie nastepny z weszlo odejdzie Roki. Co prawda nie wiem jeszcze gdzie i kiedy, ale imo jest nastepny w kolejce. Troche jeszcze ponaczelnikuje, nauczy sie ile sie da i sprobuje sił w bardziej rozwijajacym miejscu. Natomiast Paczul raczej nie odejdzie nigdy, chyba ze Kowal wyjedzie na emeryture do Hiszpanii.

W sumie to na stronę juz od dawna wchodzę sporadycznie, teraz jak Leszek przestał pisac to chyba przestanę w ogóle. Quizy na yt ogladam, chociaz to tez zalezy czy goście nie stypią zbyt mocno.No nie wiem, twitter, yt i wykop chyba dostatecznie wypełniają moje zapotrzebowowanie na informacje o pileczce.

Ps. mam pytanko, kto pisze felietony Kowala? Paczul?
#weszlo
  • 10
@yolow71: Piotr Wąsowski, niejaki Wąs, mówił w swoim materiale (chyba jakiś live), gdzie poruszał temat m.in. zamknięcia radia i odejścia Tetryków, że to nie koniec transferów i że nie może nic mówić, a chwilę później jak ktoś się zapytał o Pielę, to imo dał do zrozumienia, że u niego też się coś szykuje, ale nie mówi więcej :D
@przemkow_xd: Ale te felietony nawet da się czytać. A Kowal jak coś mówi (głównie w quizach go widuję) to jak wieśniak bez matury...No offence bo nawet go lubię, ale jakoś gryzie mi się to z jego piśmiennictwem.