Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot! Kiedy szedłem 4 lata temu do pierwszej poważnej pracy nie sądziłem, że tak potoczy się moje życie. Trafiłem na dobrych ludzi i świetną firmę, która doceniła moj zapał, starania, ambicje, wykorzystała moje talenty i doceniła pracę. Poznałem tam wiele fajnych osób i jednego przyjaciela, z którym mam bardzo niezwykłą relacje. W listopadzie dołączam do #wykop30club ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tej okazji zamówiłem nowe Volvo XC60, termin odbioru to lipiec (ʘʘ)
Przesiądę się do niego prosto z mojego 18 letniego Volvo V50 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo podobna konfiguracja do tej (zdjecie z neta bo nie moge sie doczekać swojego )

#chwalesie #oswiadczenie #prezent #carboners
Raznaruski_rok - Mirki pijcie ze mną kompot! Kiedy szedłem 4 lata temu do pierwszej p...

źródło: comment_1646718402I2H5etHocwpaDRKFg2R6sJ.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok: jaki kupiles? ja kupilem 4 lata temu T8 i powiem ze bajeczka, jezdzi sie pieknie
teraz jezdze glownie po miescie, dzieciaki szkola itp, wiec robimy gdzies 2000-3000km na baku
prad z paneli, wiec jest ok
oczywiscie hybryda nigdy sie nie zwroci, nie ma na to szans, ale lubie te cisze w nim
  • Odpowiedz
@Raz_na_ruski_rok: no i bajka. tez bym kupil benzyne, ale kupoiwalem sobie na firme (niestety nie leasing bo firma byla nowa) i w belgii taie przepisy ze gybrydy moglem odliczyc 100% a benzyniaka niewiele ponad 70 (diesla chyba 50)
wiec stwierdzilem ze pieprzyc to, zaszaleje i kupilem te T8 prosto z wystawy (nie chcialem czekac 9 mieiecy)
mial ciut za duzo gadzetow jak na mnie, ale w sumie jezdzi sie bajkowo, sprzet
  • Odpowiedz