Wpis z mikrobloga

Mireczki, zwracam się do was z zapytaniem. Czy mieliście przypadek u łysienia u waszych świnek? Moja świnka cały prawy bok ma w plackach, futerko w tych miejscach wygląda jakby było połamane/przycięte. Zaczęło się od nóżki i przeszło na bok i cały brzuch. Piszę z bezradności, byłam już z nim trzy razy u weta, dostał krople na świerzb, szampony i krople wzmacniające jednak to nadal postępuje. W Internecie nie znalazłam żadnego artykułu opisującego taki przypadek. Tak więc, jeśli się ktoś z czymś takim spotkał proszę o odpowiedź.
#swinkamorska #kawiadomowa #kiciochpyta
  • 27
@bobikufel: Karmę ma z brita i versele laga, do towarzystwa ma samice, która jest młodsza od niego(on kastrat), ale nigdy nie widziałam u nich agresji wobec siebie, dogadują się bardzo, lubią spać razem w jednym domku. Wybieg 120x60, do schronienia maja dwa domki i baldachim
@venenum: trociny są odpylone? Jak nie to może też ma jakieś znaczenie. A to legowisko pierzesz? Jeżeli boisz się o pralke, to ja śmiało wrzucam wszelkie pluszowe i materialowe elementy po wstępnym otrzepaniu i odklaczeniu, pralka jeszcze nie padła