Wpis z mikrobloga

Powoli rozglądam się za lakiernikiem/blacharzem, który zniwelowałby rdzę w Mazdzie 3 z 2004 roku i ewentualnie dokonałby jakichś poprawek lakierniczych. Samochód jest już leciwy, ale wszystko oprócz lakieru trzyma się wyśmienicie, więc jak na razie widzę sens ratowania, jednak nie za wszelką cenę, także byłoby najlepiej jakby się udało to zrobić w średniej półce cenowej. Wiem, że w poznaniu może być ciężko z ceną dlatego biorę też pod uwagę miejscowości w promieniu do 50km. Polecicie kogoś?
#poznan #srem #swarzedz #mechanikasamochodowa #lakiernictwo
  • 12
strasznie mi szkoda będzie tego silnika


@beerman: W innych autach też są fajne silniki z tym, że inne auta nie gniją tak jak mazdy i jest jakiś sens wkładać w nie pieniądze.
@beerman: Wiem, bardzo fajne auto. Kolega ma podobny model, generalke blachy robił i po 3 latach znowu wyłazi w tych samych miejscach. Wiadomo zależy jak było zrobione ale w mazdzie to reanimacja martwego kotka. One już rdzewiały w fabryce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem czy temat ogarnales, ale moge polecic lakiernika z Robakowa - ul. Wiejska 39, Przemek Paprzycki


@Staryan0na: dzięki, miałem się umawiać w Złotnikach, ale w razie czego sprawdzę jeszcze to co polecasz. Robił Ci coś konkretnego?
@beerman: Naprawiał coś mojej mamie (próg, maskę, zderzak, błotnik), koledze z pracy coś i innym znajomym. Koleguję się z jego synem od dzieciaka, więc jego samego też znam już z 25 lat i od zawsze zajmuję się lakiernictwem.