Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I poszło to w złym kierunku, zamiast rozwijać komunikacje, zwiększać autobusy, wszyscy ściągamy auta z Niemiec coby się audica achcyś pochwalić, wciśnięto nam do głowy ze trzeba #!$%@? autem. A np w trójmiejskie sobie wszędzie podjeżdżasz pociągiem który jeździ co 3 minuty. Cisza i spokój za 4 zł.


@zenon_z_chorzowa1: masz rację, wszystko poszło źle. Komunikacja po za wielkimi miastami to żart. Mamy model z USA niestety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Anty_Chryst: I poszło to w złym kierunku, zamiast rozwijać komunikacje, zwiększać autobusy, wszyscy ściągamy auta z Niemiec coby się audica achcyś pochwalić, wciśnięto nam do głowy ze trzeba #!$%@? autem. A np w trójmiejskie sobie wszędzie podjeżdżasz pociągiem który jeździ co 3 minuty. Cisza i spokój za 4 zł.

@zenon_z_chorzowa1: nic nam nie wciśnięto dldo głowy. Tobie się #!$%@?ło, że wszystko się da ogarnąć zbiorkomem.
wycieczkę hulajnoga do pracy zrobić. Ja np mam 20km z małego miasta do pracy i brak komunikacji miejskiej.


@wladyslaw-krakowski: na upartego to da rade, moja hulajnoga ma 60km zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale wiadomo, akurat twój przypadek jest uprawniony do jazdy samochodem