Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
W tym wpisie chcialbym stworzyc nitke seriali animowanych dla doroslych, ktore ogladacie i polecacie. Najlepiej z krotkim opisem.

Zaczne "F is fo family" lub polski "Nie ma jak w rodzinie" opowiada o zyciu amerykanskiej rodzinki w latach '70.
Serial zawiera elementy rasizmu, czarnego humoru i moze antysemityzmu.
Ale co najbardziej mi sie podoba to to, ze zadna z postaci nie jest "plytka" oraz kazda zmaga sie z wlasnymi problemami.

#seriale #netflix #glupiewykopowezabawy #serialanimowany
piegu92 - W tym wpisie chcialbym stworzyc nitke seriali animowanych dla doroslych, kt...

źródło: comment_1646835260sjM3wOQvZygUldp1QEBwUg.jpg

Pobierz
  • 19
@piegu92: Oderwij wzdłuż linii (Strappare lungo i bordi). Krótki serial, który w sumie opowiada o życiu każdego z nas, bo pewnie każdy oglądając to będzie się z nim jakoś utożsamiać. A potem po obejrzeniu ostatniego odcinka trzeba serial obejrzeć od nowa, bo wtedy odbiera się go zupełnie inaczej. Jak dla mnie to najlepszy serial animowany dla dorosłych.
@piegu92: Final space spoko. Jak wyżej napisał @GOOF1 Brickleberry ok, ale Paradise PD to nikczemna kopia. Coś jak American Dad w stosunku do FG.

#!$%@?ąc od tych klasycznych to mnie na przykład wciągnął jeszcze Hellsing. To zdecydowanie nie dla dzieci.

Ten z którym zacząłeś, też widziałem. Smutny, ale momentami zabawny. Muszę jednak nadrobić Hoops i Solar Opposites, bo o tym nawet nie słyszałem.