Wpis z mikrobloga

Itam itam, chciałem wam powiedziec ze niedlugo bedzie niezla beka z uszatrona a chodzi mi mianowicie o to ze jak kupi ta zmywarke, a napewno ja kupi bo gimbaza wysyla mu donejty to uszatron bedzie mial nie lada problem. Po pierwsze pod zmywarke trzeba mniec osobne zasilanie a on pewnie podlaczy ja do tego samego przedluzacza co reszte rzeczy a to bedzie skutkowało tym ze bedzie mu korki #!$%@? na chacie przy kazdym jej odpaleniu. A2 potrzeba jeszcze pod taka zmywarke miec zrobiony odplłw zeby woda miala gdzie spłynac. A3 potrzebne jest jeszcze osobne przyłacze wody zeby zmywarka miał skad ta wode brac a wszyscy wiemy ze ta jego kuchnia nie jest przystowoswana do zmywarki wiec chyba szlaufem do kranu bedzie ja podłaczał zeby zmywarka miala skad wode pobierac. To bedzie dopiero kabaret widzowie
#bonzo
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Robercik2000GT: Raczej by to ten przedłużacz uciągnął. Choć fakt faktem robi się osobne obwody. Gorzej z wodą. Kupić może. Postawi jak trofeum a myć dalej będzie w zlewie. Już takie trofea u niego stoją jak frytkownica czy odkurzacz. On ma tą kuchnię niczym chata myśliwego xD
  • Odpowiedz