Wpis z mikrobloga

@NieistotneKto mnie się wydaje, że to wszystko prawda, tylko u nich ludzi mnogo, armia pod Stalingradem to tez było pośmiewisko, jeden miał karabin drugi naboje, ale w kupie siła.
Co z tego, że sprzęt #!$%@?, a ludzie debile jak cały czas napływają nowi i mimo wszystko niszczą.

To jakbyś walczył z pijanym wujkiem, dostał w papę i śpi, śmiesznie, ale najpierw #!$%@?ł pół salonu i drzwi, a cały czas włażą jego pijani
@kipowrot: Miras, tak na poważnie, to MOŻE masz rację - ale powiedz no, jak to jest, że ukraińska armia TOP (w ile lat oni ich tak wytrenowali niby?) a rosyjska aż takie dno, że wszyscy się śmieją? Oni też dużo kłamią o tej całej sytuacji i tyle. Ty myślisz, że w polskim wojsku to wszystko gra i buczy?
@kipowrot: Nie, zaorałem ciebie. Co teraz? "memy zawsze są dobre".. ja #!$%@? po co ja w ogóle dyskutuje z jakimiś dziećmi które używają słów "wyjaśnił, zaorał, memizm"... starczy na dziś. Ale i tak cię "wyjaśniłem" elo gówniarzu.zasrany.#!$%@? (największy śmiech z tego że nawet nie widzisz sarkazmu w poprzednim wpisie i że szydziłem z tego co napisał tamten jełop)