Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja #!$%@?, całe to NATO jest gówno warte ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sojusz militarny zrzeszający pół cywilizowanego świata, najnowocześniejsze wojsko, cały wachlarz typów jednostek i uzbrojenia, największy arsenał nuklearny, ultranowoczesne samoloty...

Ale oni #!$%@?ą, że boją się III WŚ - z krajem który wysyła na front żołdaków (o twarzach z FAS) z Mosinami, którego żołnierze porzucają masę sprzętu pancernego sprzed 50 lat, grzęzną w błocie a walczą w kufajkach czy hełmach z lat 60 ub. wieku.

Albo wiedzą coś czego nie wiemy i naprawdę czeka nas w Europie pożoga albo opłaca im się ta rzeź w Ukrainie. Nikt mnie chyba nie przekona, że stanęli by w naszej obronie!

A tam, w Ukrainie ruskie zwierzęta bombardują szpitale z dziećmi albo strzelają do kobiet ( _) "Idi na ch...j" z taką siłą.


#ukraina #rosja #wojna #nato #polityka #polska
  • 6
@PanBulibu: człowieku najlepszym dowodem na to, że III światowa byłaby dużym zagrożeniem jest to, że nawet amerykanie związani z przemysłem zbrojeniowym jej nie chcą i się tego obawiają, te typy żyją z wojny dosłownie i są obsrani.

Tak, wiem że Ukraina nie należy do NATO ale jak można stać obojętnie kiedy oni tam urządzają krwawą łaźnię cywilom!?


NATO już stoi bezczynnie patrząc na ludobójstwo w Palestynie i Jemenie, ale tam można
@PanBulibu: Normalnie, odpalając wszystkie taktyczne głowice nuklearne na stanie. Wojna z rosją to nie wojna konwencjonalna tylko wojna jądrowa a doktryna wojenna rosji jest inna niż doktryny państw zachodu. U nas to ostateczność, u nich jest krótka piłka - atak na rosje = cały potencjał nuklearny w gotowości odpalany jest na EU i Stany i mają pociski, których żadna obrona przeciwrakietowe nie przechwyci a nawet jak przechwyci to są na tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanBulibu: ale co ma do tego NATO? Mają bronić tylko swoich. Jak bronili by każdego to po co do nich przystępować, narażać się na koszty, obligować do udziału w walkach, skoro i bez tego pomogą?
@PanBulibu: I co, mają zaryzykować bombę atomową na Paryż, Berlin, Nowy Jork czy Los Angeles? Poczytaj na Twitterze wpisy szarych Amerykanów, żadnemu z nich nie spieszy się do eskalacji wojny z Rosją, bo sami maja problemy gospodarcze.