@kasztan00: jak real jest mi obojętny tak tego gościa nie da się nie lubić za jego talent, 20 lat w seniorskiej piłce, kolejny chory sezon w którym sobie flaki wypruwa i dalej jest nie do zajechania w meczu na szczycie (). Kiedyś wypity Andrzej Iwan na pytanie Stanowskiego co mógłby reklamować Modric ten powiedział, że jastrzębie. Niby na pierwszy rzut oka abstrakcyjne i śmieszne,
@kasztan00: Ośmieszając go jak nigdy nikt? Bo wybił mu wślizgiem piłkę spod nóg? Wam już całkiem na łeb siadło po tej ostatniej ZP na niego XD Jako ciekawostkę napiszę tylko, że nasz swojski Grzesiu Krychowiak zrobił dokładnie to samo gdy jeszcze grał w Sevilli, a Messi był w swoim absolutnym prime. Ba, nawet zrobił coś lepszego bo wyłuskał mu piłkę i ruszył z kontrą, zamiast wybijać ją w aut. Krychowiak vs
@Testodzik no czego nie rozumisz? zawodnik super hiper uber wielkiego REALU wybił piłkę wslizgiem karłowi XD to nic, że ten karzeł upokorzył ich w przeszłości z 200 razy, zapewne od jutra pójdzie kopać piłkę na orliki bo się nie pozbiera po tej akcji
@Testodzik:

Ośmieszając go jak nigdy nikt? Bo wybił mu wślizgiem piłkę spod nóg?

Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najmocniejszą stroną, prawda? Nie pisałem tylko o tej jednej sytuacji, tylko o całym meczu.

Messi całe 90+ minut się plątał bez sensu po boisku, do obrony wrócił może raz i to truchtem, a głównie go było widać jak macha do innych, żeby atakowali Kroosa stojąc metr od niego. Praktycznie niczego nie zrobił
@kasztan00: Wręcz przeciwnie, bardzo mocną. Za to rozumienie futbolu u ciebie bardzo kuleje, albo po prostu bardzo nie lubisz Messiego. Otóż PSG do momentu tego cyrku odstawionego przez Donnarume w pełni kontrolowało wydarzenia na boisku, w czym swój duży udział miał Messi, będąc drugim po Verratim najczęściej posiadającym piłkę graczem, do tego mając 93% celności podań. Przez te dwójkę przechodziła większość akcji francuskiej drużyny i to oni regulowali tempo i byli
@kasztan00 jeszcze jedno, z ciekawości sprawdziłem oceny zawodników wg różnych portali zajmujących się statystyką i tak:

wg WhoScored.com - Messi 3 najlepsza ocena w drużynie
wg Sofascore - Messi 3 ocena w drużynie
wg Infogol - Messi 3 ocena w drużynie

Oczywiście, Modric wszędzie ma te oceny wyższe i nie podlega wątpliwości że był on wczoraj lepszy od Messiego, ale "kompromitacja" Messiego miała miejsce chyba tylko w wyobrażeniach użytkowników wykop.pl, a nie
@Testodzik:

Oglądałeś ten mecz? Bo chyba nie bardzo. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Przez pierwszy kwadrans PSG miało problem z wyjściem poza pole karne. Podobnie wyglądało ostatnie 15 minut pierwszej połowy, choć akurat wtedy z kontry poszła bramka. Owszem, w pierwszej połowie PSG mialo dobre szanse bramkowe ale Messi to akurat w żadnej nie brał udziału poza tym jednym strzałem. W drugiej połowie Messiego na boisku już nie było w ogóle, bo
@kasztan00: Oczywiście że oglądałem i patrząc przez pryzmat pierwszego spotkania rzeczywiście Real zaczął bardzo dobrze. Jednak z tej przewagi nie wynikła ani jedna klarowna sytuacja (PSG miało ich więcej, o czym sam wspomniałeś) A gdy później PSG doszło do głosu, nie oddali inicjatywy aż do 60 minuty, i tak naprawdę dużo bardziej pachniało golem na 2:0 niż wyrównaniem. No a reszta jest już historią. Co do Messiego, to jak wspomnieliśmy obaj