Wpis z mikrobloga

@nowekontonowaja: przesłuchałem raz i zająłem się innymi sprawami. Ale cośtam jednak musiało zostać w mózgu, bo jakieś fragmenty mi pod kopułą rezonowały. Przesłuchałem remiksy, przesłuchałem parę razy kawałek główny - słyszę nawiązania do wcześniejszych utworów i generalnie wchodzi dobrze. Tekst spoko, wszystko ładnie się instrumentalnie rozwija w trakcie utworu (tylko końcówka jakoś tak mi dziwnie siedzi), generalnie nie ma wstydu. Chyba największym zaskoczeniem jest to, że na pierwszy singiel dla nowej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cohonez: Mam nadzieję że jeszcze polecą starym Rammsteinem i dorzucą do pieca. Jak dla mnie zapałka była średnia, kilka piosenek słucham regularnie ale większość piosenek jest trochę zbyt mozolna. I zostawiam je na jakieś depresyjne wieczory ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nowekontonowaja: zależy co określasz jako "stary Rammstein".

Mnie osobiście "Zapałka" przypadła do gustu, ale na pewno nie jest to moje osobiste podium ich dokonań. Kompozycyjnie tam mi wszystko ładnie gra, bardzo mi się podobało, że w końcu elektronika jest elektroniką, a nie tylko samplami instrumentów klasycznych. Zamieniłbym jednak jeden kawałek w wolnym / średnim tempie na coś szybszego, bo odnoszę dziwne wrażenie, że w drugiej połowie płyta za bardzo zwalnia.

Co