Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piegu92: ja zawsze gram na losowym markecie i postaciach, musisz się uczyć co działa przeciw konkretnym przeciwnikom, to właśnie fun tej gry
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piegu92: Ekspertem nie jestem, ale dorzucę ogólne porady bazując na błędach moich gier w 4 osoby: leczenie rzadko kiedy się przydaje, gracze często się zatracają w budowanie ekonomii (ktoś musi kupić jakieś obrażenia na początek żebyście sobie ze stronnikami poradzili). Nie używaj iskier póki nie masz dla nich zastępstwa na bramie lub celu jak stronnik (im dłużej siedzi iska na bramie tym dłużej jej nie dobierzesz). No i upewnijcie się czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NakSos: Gralismy rynek podstawowy, polecany na pierwsza potyczke. Talia Nemezis zbudowana byla prawidlowo (podczas pierwszej gry namieszalismy).
Ja wlasnie gralem Jijan i chcialem jakies lepsze zaklecia, ale nie bylo mnie stac :/
Wiec skupowalem klejnoty, niestety nie siadalo to tak jak chcialem i praktycznie najmocniejsze zaklecia tam bily za 3 :/

Warto niszczyc karty? Kilku sie pozbylem zeby szybciej iskry wpadaly.
  • Odpowiedz
Grając we 2, ważne jest dopełnianie siebie nawazajem. To gra bardzo kooperacyjna, gdzie możecie dopełniać się postaciami, jedna wpływa na drugą i tworzycie combo, lub kartami, jedna osoba kupuje np więcej DMG a druga leczenia czy innych kart, gdzie mozna podpatrywać talie itd. Współpraca i myslenie co dalej sie stanie, jeśli np będzie tura nemesis, jest ważne. Trzeba wiedzieć kiedy zabijąć popleczników a kiedy lepiej uderzyć nemesis. Pierwszą gre z gnieworodnym gralismy
  • Odpowiedz
@piegu92: warto niszczyć jesli masz duzo zaklęć a klejnoty za 1 eteru cały czas rotują, to je warto niszczyć, ale trzeba pamietac zeby wymieniać je na klejnoty o wiekszej wartosci. Dodatkowo jeśli wiesz ze w talii masz dobrą kartę, która bardzo Ci pomoże to też mozna niszczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meremree: Troche absurdalnie wygladala moja talia. Jak pisalem wyzej skupilem sie na kartach ktore pozwola pozyskac duzo eteru by kupic lepsze zaklecia, a wyszlo tak ze mialem duzo kart klejnotow i malo zaklec
  • Odpowiedz
@piegu92: na początku kupuje się klejnot, potem zaklęcia, ładunek lub 2 a reszta zależy od tego jak potoczy się gra. W twojej drugiej turze zwykle stać cie na zaklecie - za 3 eteru jesli masz w talii zasobów
  • Odpowiedz
@piegu92: Czytając zagraniczne fora/discorda widzę, że jest grupa ludzi, która uważa, że kupowanie klejnotów jest mocno przereklamowane i należy jak najszybciej skupić się na zaklęciach. Jeden, może dwa klejnoty - w zależności od tego jaki masz rynek i powinno wystarczyć. Dobrze jest zniszczyć parę początkowych kart jeśli masz taką możliwość.

Ogólnie gra jest dosyć trudna, ale akurat gnieworodny nam jakoś nie sprawił dużego kłopotu.
  • Odpowiedz