Wpis z mikrobloga

  • 2962
Szanujesz Pana Bartosiaka, plusujesz. Ostatnia fala hejtu na niego jest dziwnie podejrzana. Rozpuszczona przez dwa konta, podchwycona przez pożytecznych idiotow.

Bartosiak nie powiedział nic, co zasługuje na wyśmiewanie.

Uwaga: istnieje ryzyko onuckiego ośmieszania polskich komentatorów, żeby odebrać im wiarygodnośc.

#bartosiak #rosja #ukraina #wojna #ruskimir
biesy - Szanujesz Pana Bartosiaka, plusujesz. Ostatnia fala hejtu na niego jest dziwn...

źródło: comment_1647069491y9I9ovijtIDL5016L20fdq.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
@biesy: Wierz sobie w co chcesz xD. Mam trochę #!$%@?. Prywatnych, czy grupowych rozmow nie mam zamiaru przytaczać tutaj żeby udowodnic coś losowemu wykopkowi. Będzie debata z wolskim i będzie gruzowanie bartosiaka, a do tego czasu pozostaje mi jedynie się z was smiac i shitpostowac
  • Odpowiedz
@biesy: Kolega @BlakFunky ma racje, odkąd Bartosiak zajął się militariami to jest wyśmiewany bo nie ma żadnego pojęcia o tym. Wystarczy zajrzeć na branżowe fora i blogi. Bartosiak jest synonimem dyletanctwa.
  • Odpowiedz
@friday: Cała koncepcja jest na tyle #!$%@? i mentalnie obciążała, ze każda krytyka będzie sprowadzała się do mówienia oczywistości. Nie wiem co tam mógł więcej powiedzieć niż powiedział, według mnie nie była ona słaba, a po prostu taka na jaką pozwolił materiał źródłowy
  • Odpowiedz
@robertx: Oczywiste prawie tak samo jak analizy Jacka Bartosiaka. Nie wiem, może przeglądnij sobie mój profil i co wrzucam w czasie tego konfliktu zanim rzucisz tak oczywiste analizy ala Bartosiak. Myślę że w kontekście tego konfliktu więcej podejrzeń co do "ruskości" powinno pójść w stronę Jacka Bartosiaka, bo przez całą początkową fazę konfliktu szerzył tezy które gdyby były powszechne całkowicie zniszczyłyby morale ludzi i nie chciałoby im się pomagać, bo przecież
  • Odpowiedz
Skrajnie idiotyczna koncepcja ANW?


@BlackFunky:
Słyszałem opinie (i to nie z ust randoma) że koncepcja ANW jest po prostu koncepcja armii ekspedycyjnej która ma odpowiadać na zapotrzebowanie w ramach zobowiązań sojuszniczych NATO i służyć działania samach różnych interwencji militarnych poza granicami PL.
Odpowiadzialni za ten pomysł są ponoć Amerykanie którzy generalnie nie biorą pod uwagę realnej możliwości ataku Rosji na Polskę.
  • Odpowiedz
@biesy: a za co mam go szanować? Zwykle panikarskie #!$%@?, zeby podkręcić sprzedaż gowno książek z bajera typowego kolcza Majka xD bardzo cieszą mnie te memy i że w końcu przejzeli na oczy co poniektórzy
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Trzeba mu oddać ze nie tylko on szerzył takie poglądy, praktycznie każdy poważniejszy „analityk” przewidywał raczej szybkie gruzowanie Ukraińców. Jakby nasi analitycy od początku zajęli się raportowaniem sytuacji ze seoich źródeł na bieżąco i prognozami krótkoterminowymi tj. 24-48h max; zamiast wróżeniem z fusów to może teraz nie byłoby takich spięć między nimi samymi i ich fanami
  • Odpowiedz
@BlackFunky: Zgadza się, dlatego dla mnie te memy to taki archetyp analityka, tak samo jak dla innych memy z "panem areczkiem" to pewien archetyp pracodawcy, a z tego co się orientuję to ten człowiek z tego mema to poważny polityk
  • Odpowiedz
@BlackFunky: Wolski który gada żeby słuchać betonu czyli zasiedzonych generałów?? Chociaż sam Bartosiak mówił że nawet wśród generałów są głosy by doszło do zmian. Co z tego jak ci bardziej decyzyjni to dalej beton.
  • Odpowiedz
  • 36
@biesy Promowanie przez Bartosiak tego potworka w postaci ANW to wg mnie zwykła bezczelność i arogancja z jego strony. Za kogo on się do cholery ma? To człowiek bez żadnego doświadczenia wojskowego, a próbuje układać armię jak gdyby posiadał w tym zakresie jakąkolwiek usystematyzowaną wiedzę. Ileż to razy tezy takich kanapowych strategów zderzyły się potem z rzeczywistością.

W tym zakresie uważam jego działalność za szkodliwą.
  • Odpowiedz
@Wasky: Jakich generałów? Emerytowanych? MON nie chce mieć z nim absolutnie nic wspólnego i nikt w ministerstwie nie bierze go na poważnie. Jeżeli jest inaczej to prosiłbym o jakiś dowod, bo znając mitomanstwo i megalomanie bartosiaka nie jestem w stanie uwierzyć w cokolwiek co wypływa z jego ust.
  • Odpowiedz