Wpis z mikrobloga

Planowałem kupić iPhone 11, ale zostałem przekonany, że jednak 12 lepszym wyborem na najbliższe lata (5G, oled jako główne argumenty). Jeszcze tylko nie podjąłem decyzji, czy Mini, czy w zwykłej wersji, no ale z tego co widzę to tutaj głównym kryterium bateria (rozmiar dla mnie nie jest tak istotny). Tradycyjnie zacząłem googlować, no i dowiedziałem się, że modele te miały wady fabryczne:
- pożółkły ekran w stosunku do poprzedników (zwykła wersja)
- niedziałający dotyk/problemy z odblokowaniem przy założonym etui i szybce (mini)

Nie znalazłem jednak reakcji Apple na to - czy w nowszych egzemplarzach problem ten został rozwiązany, czy nadal istnieje szansa na trafienie wadliwych? Jak w tym przypadku wygląda kwestia reklamacji?

Czy jeszcze są jakieś wady, na które warto uważać?

#kiciochpyta #apple #pytaniedoeksperta #iphone #iphone12 #pytanie #telefony #smartfon
  • 16
- niedziałający dotyk/problemy z odblokowaniem przy założonym etui i szybce (mini)


@GoddamnElectric: w jakim sensie? xD
Mam 12 mini od około roku i jedyny problem z etui jest taki, że czasem jak źle złapię telefon to potrafi nagle podgłośnić dźwięk do maksimum, ale nie jest to etui oryginalne i dzieje się to bardzo rzadko, poza tym żadnych problemów, szybkę też mam naklejoną ale do tej pory nic złego się nie dzieje
Nie radziłbym wersji mini tylko normalne - duzo lepiej korzysta się z internetu.


@Lofzug: czy dużo? do filmów/gier i tak gówno, więc żadna różnica