Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś interesuje naprawdę budżetowy seedbox 500GB na miesiąc to mogę polecić ten z linku: https://pulsedmedia.com/specials.php
Jaka cena będzie za następny miesiąc nie mam pojęcia, ale nikt nie każe płacić dalej.

W promocji kosztuje 0,25 euro + VAT (na polskie kosztowało mnie to 1,49 PLN PayPalem, można też crypto ale to opłata pewnie będzie większa jak cena). Zostało już tylko 8 sztuk (były też 1TB w tej cenie, ale przegapiłem).

#seedbox #torrenty #torrent #piratujo
ptt_ - Jeśli kogoś interesuje naprawdę budżetowy seedbox 500GB na miesiąc to mogę pol...

źródło: comment_16470787502R7yIXe7VL66lO3cq3R8CP.jpg

Pobierz
  • 16
@archi3: Wiesz o co chodzi z tym banem? Za spamowanie czy coś więcej? Też patrzyłem na ten 8TB na rok. Wychodzi jakieś 600 zł. Trochę szkoda mi na raz tyle wydać, chociaż cena za 1TB jest atrakcyjna (6.25 PLN za 1TB/m-c). Już bym wolał płacić co miesiąc 50.
@ptt_: ja teraz mam 100GB za 2e/miesiąc i też szukam jakichś alternatyw. 100GB mi wystarczy ale jeżeli jest jakaś podobna oferta z większym dyskiem za tę samą cenę to chętnie sprawdzę
@maniok: Do jakichś amatorskich zastosowań ten serwis jak na swoją cenę nie jest zły, ale jak się za dużo torrentów (w tysiącach) dodaje to potrafi nie ogarniać. No i na pomoc supportu doczekać się nie można.