Wpis z mikrobloga

@Drill90: nie mam pewności dlatego pytam. Ostatnio mało śledzę tag, ale widziałem ze przychodzili do Noego do pracy, wysyłali jakieś materiały do jego pracodawcy i ze jakieś dymy z ochroniarzem tam były? Nie wiem ile z tego to prawda bo wiadomo jak jest z wykopkami. Ale tak czy inaczej żałosne w #!$%@? jak banda dzieciaków przeszkadza tajgerowi w pracy, a sama jeszcze nigdy w pracy nie była, po czym nazywają go
@axelrodi sam nie wiem, jak było, ale jeśli tak się zdarzyło, to jest to słabe w #!$%@?. Uszoka należy hejtować za jego podejście do rodziny i własnej córki, za żebrostrymy, za mitomaństwo i megalomanię, ale jak tam dorwał robotę, to niech sobie ją ma i ewentualnie jedyne za co może wylecieć, to za własne zachowanie w pracy i tyle w temacie. Akcje z podsyłaniem filmów pracodawcy i kolokwialne robienie komuś koło dupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@axelrodi: tajgera trzeba gnoic zawsze i wszędzie

Obrywa się bo jest cwany (wszystko dla siebie graty, pieniądze) i wyszczekany (obrażanie rodziców każdego hejtera i wszystkich którzy mu przeszkadzają w karierze Jupitera)

Nie mozna takiej gnidzie popusic w niczym taki osobnik musi być piętnowany