Wpis z mikrobloga

@Marcinnx: ok, ale pobrać mogę nie konkretną aplikację, tylko "manager.apk", czyli - o ile dobrze pamietam - apkę która dopiero mi ściąga właściwą aplikację. Skąd wziąć apk do vanced bezpośredniio?
@McKeyPL:

Na telefonie przez weba


w sensie przez przeglądarkę?
używanie YT na telefonie przez przeglądarkę to jest jednak trochę masochizm xD


na TV castowane rzeczy


???
castujesz wszystko co odtwarzasz na TV? xD
to już masochizm wyższego stopnia xD
no ale widzę, że sposób który z gita przesłałeś działa na Linuxie, więc przestają mnie dziwić skłonności masochistyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #noofence #heheszki
tak jak wyżej pisałem,
@ryhu: no, ściągnij jak człowiek manager, bo on jest potrzebny do instalacji i logowania na konto
pewnie na necie jakieś podróby znajdą się z samym vancedYT.apk, bez instalacji managera, ale nie ufałbym im, bo to lecenie na marce i próba oszustwa najpewniej...
vanced po prostu tak działa i tyle.. ściągnij, zainstaluj i spokój ¯\_(ツ)_/¯
dodatkowo sobie YT Music vanced możesz zainstalować przez manager, więc na plusik ( ͡° ͜ʖ
@Marcinnx: Ty, ale to nie jest tak, że jak padną im serwery, to manager mi nie zainstaluje odpowiedniej wersji, bo nie będzie jej miał skąd wziąć, bo on dopiero mi je ściąga? Czy wszystkie wersje są już zintegrowane w apk managera?

Bo kiedyś pamiętam, że dawali osobne linki...
@sprawca_komfortu:

> Minimizer for YouTube

> Zawiera reklamy·Umożliwia zakupy w aplikacji


xDDD
dwie zupełnie inne aplikacje xD
minimizer pozwala jedynie wysłać filmik do okna, a może ci jeszcze swoje reklamy wyświetlać xD

vanced nie dość że pozwala na to, to jeszcze eliminuje reklamy i wiele więcej...