Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: Jasne, kobieta to kobieta, natura ta sama. Tylko jeśli Ukrainki które przyjadą będą miały takie myślenie jak te które spotkałem to będzie na pewno na plus dla facetów w tym kraju.

Choć sam raczej się nie skuszę, mam ucho wyczulone na poprawną polszczyznę i to zaciąganie na dłuższą metę by mnie #!$%@?ło
@profildogier: Nie trzeba. Tyle, że jest jeden gigantyczny plus tej migracji dla facetów - więcej kobiet na rynku matrymonialnym oznacza mniejszą atencję dla polskich księżniczek.
A skoro wspomniałeś wcześniej o PiS, to o kwestii uchodźców i zasiłków dla nich (czy jakkolwiek to nazwali) mam dość proste myślenie. Jak mają robić inflację i rozdawnictwo na którym nic nie zyskam to w gruncie rzeczy mam w dupie komu dadzą. A jeśli przy okazji
@JanRouterTrzeci: wschodnie dziewczyny sa bardziej kobiece, akceptuja tradycyjny podzial rol, ale to wlasnie oznacza ze licza ze facet bedzie dawal prestiz i kase, bo na tym polega tradycyjny podzial rol, przegryw tego nie da, na zachodzie gdzie panuje wieksza popularnosc feminizmu, czesciej kobieta sama sobie prestiz zalatwia praca, i kase tez, wiec te rzeczy sa mniej wazne na zachodzie, wiec automatycznie wyglad wazniejszy. ale podpowiem przegryw nie ma ani wygladu, ani
@JanRouterTrzeci: Też mam z tego bekę. Wzdychanie przez przegrywów do ukrainek to taki sam poziom jak myślenie o mitycznych szarych myszkach. Poza przeciętnie lepszą urodą i lepszą robotnością, ukrainki mają niewiele więcej zalet od polek. Biorąc pod uwagę, że ukrainki są bardziej hipergamiczne i naród ten jest bardziej dziki, to ostatecznie na jedno wychodzi czy to polka czy ukrainka.
@theyknow44: Tak czy inaczej to dobra wiadomość. Nadwyżka kobiet na rynku może nareszcie spowodować inflację tzipy, mniej atencji dla księżniczek, mniej beciaków... Nawet jeśli są takie same, to obecnie ta "opiekuńcza" część państwa leci na pysk - mniejsza "samowystarczalność" k0biet.
A jeśli lecą na kasę to też dobra wiadomość, jak ktoś jest ogarnięty może korzystać w opór. Nie mówiąc już o tym że część spróbuje złapać męża żeby się osiedlić (nie
@JanRouterTrzeci: @RedSensej: zwłaszcza @muadzik i reszta:

1. Wykopki zapominają, że Ukrainki przybyłe do Polski są u nas z dziećmi, a ich mężowie/partnerzy zostali w UA, bo jest zakaz opuszczania kraju dla facetów lvl18-60. Po wojnie ci faceci dojadą do Polski, łącząc się z rodziną (uchodźcami) albo kobiety z dziećmi wrócą na Ukrainę (czy do Ukrainy jak kto woli), ewentualnie pojadą na Zachód.
2. Jeśli mężowie nie przeżyją, to o ile
@spiegelglas: Dobre podsumowanie. Ukraińskie julki pojadą na zachód albo do oskarka w Wwa, przeciętne wybiorą przeciętnego cebulaka i będą mieć uraz wojenny, więc dla przegrywa wobec takiej pozostanie najwyżej beciakowanie, a dzieciate będą opcją tymczasową z racji czekania na Witalija (lub jeśli Witalij wyzionie ducha to sponsorowanie samotnej matki). Ostatecznie dla przegrywa i tak over.