Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_: te ruskie caryce, córeczki oligarchów i polityków mnie bardziej wkur niż ich starzy. Ich ojcowie jakoś swoją pozycję wypracowali. Wiadomo, że najczęściej w wyniku brutalnych wewnętrznych walki ale jednak. Natomiast one są czystą kastą pasożytniczą które nic nie wytwarzają, nie produkują, nie dają żadnej wartości dodatniej światu. Ich życie to nieustanny fun i ruchanie z chadami za pieniążki z rassji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: te ruskie caryce, córeczki oligarchów i polityków mnie bardziej wkur niż ich starzy. Ich ojcowie jakoś swoją pozycję wypracowali. Wiadomo, że najczęściej w wyniku brutalnych wewnętrznych walki ale jednak. Natomiast one są czystą kastą pasożytniczą które nic nie wytwarzają, nie produkują, nie dają żadnej wartości dodatniej światu. Ich życie to nieustanny fun i ruchanie z chadami za pieniążki z rassji ¯_(ツ)_/¯


@AntyBohater: Wyżej masz jaki to chad xD
  • Odpowiedz
mam takie drobne marzenie, żeby pseudo służby specjalne Ukrainy wyłapywały takie dziunie i gogusiów, a następnie przed kamerami codziennie dokonywali egzekucji jak ISIS
  • Odpowiedz