Wpis z mikrobloga

Potrzebuje rady jakiegoś eksperta. Jestem aktualnie na levelu 105, używam Bloodhound's Fang z napakowaną zręcznością i siłą, zresztą widzę, że ten build się okazał być bardzo popularny. Mam już jednak na tyle wysoki poziom, że zacząłem rozwijać też inteligencję bo chciałbym też potestować magię. No więc inteligencję mam już aktualnie na 28, umysł na 20. Czy jest sens iść w tę inteligencję? Sprawdzi się taka hybryda? Niby od początku chciałem coś takiego zrobić, ale jakoś tego nie czuję i jak na razie zawsze jak próbuję użyć magii to okazuje się ona dla mnie słaba szczególnie w porównaniu z tym, że mogę podbiec i na dwa hity ściągnąć z tego Bloodhound's Fanga. Oprócz tego ciągle jestem na granicy fat rolla co praktycznie powoduje, ze nie mogę nosić niczego do rzucania zaklęć.

Zastanawiam się teraz czy nie powinienem zrobić respeca i rozdać te punkty z inteligencji na wytrzymałość i zrobić dual wielda z czymś innym w lewej ręce. Słyszałem, że można potem znaleźć coś dobrego co wymaga arcane i zrobi power stanca z tą bronią i też ma krwawienie co będzie op ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eldenring
  • 8
czy nie powinienem zrobić respeca i rozdać te punkty z inteligencji na wytrzymałość i zrobić dual wielda


@yeradd: jak nie masz teraz tej brońki, z którą chcesz robić power stance to po co rozdawać staty, leveluj sobie co tam chcesz póki nie znajdziesz pożądanej rzeczy, wtedy przepniesz staty najwyżej ¯\_(ツ)_/¯ no i zrzuć armor, jak jesteś taki OP to tylko śmiech na sali, że w zbroi biegasz i fikołki robisz kiepskie
@yeradd: nie wiem z czym sie bloodhound skaluje, ale teoretycznie mozesz isc w hybryde dex/int i by sie to lepiej sprawdzilo, + marika i radagon scarseal i powinno jakos wyjsc
larvar tearow masz kilkanascie razem to mozesz potestowac
@yeradd: Grasz podobnie jak ja.
Archetypy masz raczej STR/DEX lub DEX/INT.
DEX pomaga rzucać czary szybciej także taka hybryda ma sens.
Co do tej drugiej broni to chodzi o Bossa z Leyndell, co z od niego z remembrance masz 2gi curved greatsword, aktualnie ja tak biegam, power stance na Bloodhounda i Morgotta :) Działa, tylko ja daje punkty w DEX/ARC bo planuje grać broniami z bloodlossem.
@tarkaz: Dzięki, no właśnie myślałem o tym, aby przynajmniej założyć jakiś lżejszy armor no i chyba to mnie czeka. Jakoś tak z przyzwyczajenia noszę po prostu ten z najlepszymi statystykami.

@synbozy777: No właśnie wersję radagon już teraz noszę, mariki jeszcze nie mam. Nie będzie przesady w zwiększonym damagu jak to połączę? Jak działa ten przyjmowany damage jak połączy się te dwa talizmany?

@P-uchate-K: Dzięki, no właśnie ja tylko zastanawiam
@yeradd jak za dużo porozrzucasz stary to z niczego mocno nic nie będziesz. Lepszy respec. Jak chcesz zobaczyć co potrafi magia to polecam ten filmik.
@Barto_: no ja jestem świadomy, że nie osiągnę tego typu magii full force no ale myślałem, że może da się osiągnąć coś co daje mi dodatkowo dobrą alternatywę w walce, że czasami będę mógł castować z dystansu. Z damagu melee w sumie na razie jestem zadowolony, więc zacząłem rozwijać inteligencję.