Wpis z mikrobloga

@hempmont: spoko, tylko na tagu jointclub wrzucają kilka razy dziennie jakieś siki smakowe cbd, co są zaprojektowane pod grupę 15-20 lat co nie umieją kupić weeda. W dodatku można to w ogóle oficjalnie spożywać?

Jak już coś cbd to tylko wysokiej jakości z flawonoidami, terpenami, , cbg i innymi cannabinoidami. Najlepiej z badaniami bo na dutchtherapy nie widzę ich
@SupreminTHC: spal lolka, bo ewidentnie coś dzisiaj nerwowe emocje widzę, a może postaram nieco zmienić Twój punkt widzenia/siedzenia/myślenia

5 razy dziennie test produktu


Widzę, że wczoraj na tagu masz 3 recenzje, które wynikają z testów, które ludzie sobie porobili w trakcie weekendu. W zwykły dzień o to ciężej, bo też spisanie doświadczeń to jest pewien wysiłek, za który (jak podejrzewam) nikomu nie płacą. Ludzie po prostu chcą się podzielić pozytywnymi doświadczeniami
idę do sklepu i dostaję albo zamawiam z internetu, nie czekam na ziutka który ma mnie w dupie jak każdy dilek który myśli, że złapał pana boga za nogi


@hiimbr: no polecam aptekę w takim razie, działa równie sprawnie, bo taki sklep bez certyfikatów jest na równi z ziutkiem. Apteka trochę jakościowo poziom musi trzymać

naszego doświadczenia główna grupa docelowa to pracownicy korporacji i właściciele firm.


@hempmont: w takim razie
@SupreminTHC: ale co mam kupić w aptece, olejek, suplement diety?

No obu nas boli ten brak badań. Podejrzewam, że jesteśmy w trochę mimo wszystko początkowym stadium rozwoju i na takie rzeczy albo nie ma pieniędzy, albo w Polsce nie potrafią robić, albo może po prostu na to nie wpadli, może nie chcą? Nie wiem, ciężko mi powiedzieć, ale generalnie zakładam u ludzi dobrą wiarę, zwłaszcza jak sprzedają mi coś całkiem fajnego.
@hiimbr: konopie z apteki THC skoro użytkownikom zależy na THC a klientela to sami korpo szefowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) te szoty to trochę jakby kupować 5L butle piwa bezalkoholowego 0,2% żeby poczuć się jak po 0,25l 4%

Próbowałem wielu marek
albo w Polsce nie potrafią robić, albo może po prostu na to nie wpadli, może nie chcą?


@hiimbr: są w PL producenci z dokladnymi badaniami, całą stertą badań. Tylko takie badania mają znaczenie bardziej dla ludzi chorych/ich lekarzy/itp. zwykła osoba z ulicy nawet nie pomyśli o badanich bo dla niej napisane 1000mg to kopnie w czerep i wystarczy bo fazka jest (ʘʘ)
@SupreminTHC: aaa chodzi o takie na receptę? To mnie nie potrzeba, bo wlasnie nie chce THC i podejrzewam, ze wielu ludziom rowniez z tym nie po drodze. Tzn lubie, ale bardzo rzadko, bo to potrafi byc uzalezniajaca jazda bez trzymanki. To jest m.in. piekne w roznorakich suplementach, ze nie potrzebuja tego THC aby rozluzniac.

Jak wrazenia po uzytkowaniu? Czy nic nie poczules?

No sa producenci z badaniami, ale tez oferuja zaporowe
No sa producenci z badaniami, ale tez oferuja zaporowe ceny troche swoich produktow,


@hiimbr: nie zauważyłem, dla mnie ceny te same

Jak wrazenia po uzytkowaniu? Czy nic nie poczules?


@hiimbr: nic nie poczułem, czułem że musiałbym trzy wypić a widzę że tanie to to nie jest.

bo wlasnie nie chce THC i podejrzewam, ze wielu ludziom rowniez z tym nie po drodze.


@hiimbr: tutaj kolega wyżej napisał, że właśnie
@SupreminTHC: podejrzewam, że komentarz @hempmont był bardziej w tonie śmieszkowym

Ostatnio jak wlasnie bylem w aptece i pytalem o specyfiki konopne, to dostalem ceny od wysokosci 1xx PLN... To nie jest racjonalne.

Zapewne jesli jestes wprawionym uzytkownikiem to bedzie lagodniej dzialalo, ale dla kazdego cos dobrego. Zupelnych nowicjuszy w temacie magicznego ziela to potrafi bardzo przyjemnie poskladac i bez przypalu prawnego czy tez cielesneg (rzyganie itp.)

Spróbuj czegoś z ekstrakcji alkoholowej,
@SupreminTHC: Ja myślę że to wynika z popularności tego produkty który działa podobnie jak ciastko z THC. Sam z ciekawości spróbowałem z wielką dawką sceptycyzmu i się zaskoczyłem. Dla kogoś kto nie ma dostępu do trawy, albo nie chce się użerać z patusami z osiedla którzy nią handlują spoko opcja.