Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArTeM6322: o to dziwne, jeśli bios go widzi to i tu powinien być. Może być jeszcze kwestia ustawień biosu, spróbuj podłączyć pod inny port na płycie
  • Odpowiedz
@ArTeM6322: niech zgadnę, ssd masz na pcie I podłączyłeś HDD pod port sata1 I pewnie twoja płyta główna ma je zamienne ze albo coś podłączone do tego portu sata albo pcie, podłącz pod inny port i będzie git. Miałem to samo jak podłączyłem ssd na pcie mając dysk podłączony inny pod pierwszy port sata, wystarczyło podłączyć pod drugi i już działało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArTeM6322: niech zgadnę, ssd masz na pcie I podłączyłeś HDD pod port sata1 I pewnie twoja płyta główna ma je zamienne ze albo coś podłączone do tego portu sata albo pcie, podłącz pod inny port i będzie git. Miałem to samo jak podłączyłem ssd na pcie mając dysk podłączony inny pod pierwszy port sata, wystarczyło podłączyć pod drugi i już działało.

@Megawonsz_dziewienc: jak widać na screenie ma pod port 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byłem w serwisie i powiedzieli mi, że to jakaś grubsza sprawa bo takie coś wyskakuje

@ArTeM6322: czyli jakiś problem z samym windowsem raczej. Odpal komputer z jakiegoś live iso i zobacz czy widzi ten dysk. Jeśli tak to powalcz z windowsem, zainstaluj najnowsze sterowniki od chipsetu itd. Problem wygląda na czysto programowy a nie sprzętowy
  • Odpowiedz