Wpis z mikrobloga

Nie ma bardziej żałosnego polityka za granicą chyba i lizodupa jak makaron. Do tej pory mam w głowie obraz jak przyjechał trump do europy i było spotkanie głów państw w tym był duduś, robili grupowe zdjęcie makarona ustawili jakoś daleko od trumpa i wiecie co ten idota zrobił? Tak pobiegł ustawić się obok trumpa żeby na zdjęciu być obok niego. Teraz ta szopka z tym ubraniem jak Zelenski i oczywiście fotki do neta. Pewnie tylko zalożył te szmaty żeby zrobić zdjęcie i od razu to zdjął. Jeszcze na dodatek wysłali go do putlera jak wybuchała wojna żeby załagadził sytuacje to putler pewnie słuchając i widząc makarona jeszcze zaostrzył plany ataku na ukraine.
#wojna #ukraina
JacekMarcinkowski45lat - Nie ma bardziej żałosnego polityka za granicą chyba i lizodu...

źródło: comment_1647334691DptEVRRHn3Y7RaE6yhAzCu.jpg

Pobierz
  • 16
@dywanikolyfer: Akurat we Francji teraz jest droga energia tak jak w sporej części Europy. Mają jakieś problemy z reaktorami ale nie wiem czy to jest przyczyną. To prędzej Polska korzysta teraz na niskiej cenie energii ale nie dzięki pisowi tylko dzięki temu, że polska energetyka węglem stoi a to jest najtańsza opcja obecnie w dobie drogiej ropy, gazu i braku wiatru. https://euenergy.live/
@szef_foliarzy: Ale niech wygra, nikt mu źle nie życzy (bynajmniej nie ja). Śmieszne jest, że tworzy teraz swój wizerunek męczennika, który walczy o wolność, sprawiedliwość i pokój wrzucając takie cringe zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JacekMarcinkowski45lat: wykopki mogą #!$%@?ć 1000 takich postów, a i tak Francja jest dla Polski na nieosiągalnym pułapie jeśli chodzi o: gospodarkę, współczynnik dzietności, wpływy w (nomen omen, OPie) polityce zagranicznej (Francja dosłownie ciągnie za sznurki w większości kontynentu afrykańskiego i ma duży wpływ na Kanadę i UE), wojskowości, atomie (xDDD Polacy od czasów Czarnobyla boją się ruszać tematu, a Francja ma chyba z 60 albo 70 takich elektrowni), no i w
a.....y - @JacekMarcinkowski45lat: wykopki mogą #!$%@?ć 1000 takich postów, a i tak F...
@RunAway268: dla mnie to żadne odkrycie, piszę to dla informacji dla wykopków, którzy bardzo często snują mrzonki o tym jak to Polska "dogoni zachód" (ostatnio nawet jakiś wykopek zaproponował połączenie Polski i Ukrainy w jeden twór polityczny co miałoby, cytuję, stanowić przeciwwagę dla Francji czy Niemiec xDDD). Często też Polacy mają tendencję do postrzegania Francji jako tylko tej części na kontynencie europejskim (nierzadko zapominają nawet o Korsyce).