Wpis z mikrobloga

@agaciksa: dopiero od 30 mi przysługuje, i dopiero tam będę jechał. I czym będę musiał osobne konto robić czy na moje. Bo jak miałem kilka lat temu staż, to musiałem nowe konto bankowe robić w banku, który wskazali
@kamiloslav: wykorzystali Cię i kazali Ci zrobić konto dla własnej wygody, nie istnieje i nigdy nie istniał przymus posiadania konta w jakimkolwiek banku.
We wniosku o zasiłek nie wpisywałeś gdzie mają wpływać pieniądze? Zadzwoń na infolinie i zapytaj, czy możesz im przynieść pismo o treści m/w „jak przyznacie mi zasiłek to wyślijcie go na mój numer rachunku Jan Kowalski 1234….” Itd. Powinno załatwić całą sprawę
@kamiloslav: Mi przysyłali na konto które podałem. Jednak ten zasiłek to śmiech na sali to co mi wypłacili za lata pracy nie wystarczyłoby nawet aby pokryć to co mi miesięcznie kradli w podatkach xD
@kamiloslav: Mi po ponad 5 latach ciągłych #!$%@? pierwsze drabinki, wypłacali 4 miesiące a w jakichś dziwnych transzach i spamowali mi pismami co 2 tygodnie xD po czym zasiłek zabrali wyszło mi jakieś 3 koła czy trochę więcej co nawet nie pokryło 1 razowego miesięcznego obciążenia podatkami walonymi z pensji xD No ale zawsze to jakieś drobne wyrwane od tych #!$%@?ów. No ale odpowiadając na pytanie zrób rejestracje zdalnie w MUP