Wpis z mikrobloga

@deeuss mi się zupełnie nie podoba. Te dwa kolory i zawijasy - dla mnie zawsze to skojarzenie z komunią '98.

Ale pewnie jest masa kobiet którym się taki spodoba. Grunt to wbić się w gust wybranki a nie obcych ludzi z wipoku
  • Odpowiedz
@deeuss: nie kupuj w sieciówkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przede wszystkim powinien być w guście Twojej różowej, więc pytając na wykopie o to czy taki ujdzie narażasz się na ryzyko że każda wypowiadająca się w tym wątku kobieta odpowie biorąc pod uwagę swój gust, który niekoniecznie musi się pokrywać z gustem Twojej różowej ;)
  • Odpowiedz
@KolorBezKoloru: @Aplasidon: @gesslerowaa: @nama: @Krokiruks: @MotherofSpiders: @Nosazn: @somskia: @Malachitowa_Laka_Morza: @KristofferGregorsson:

Dzięki za podpowiedzi.
Różowa zawsze mówiła, że woli srebro niż złoto, ale chciałem tradycyjnie polecieć z żółtym złotem... białe będzie idealne.
Poszperałem trochę w necie za mniej znanymi markami i rzeczywiście apart ma ceny kosmiczne.
Na miejscu jubilerzy nie mają nic ciekawego.

Co do gustu to lepiej popytać randomowych dziewczyn w necie
deeuss - @KolorBezKoloru: @Aplasidon: @gesslerowaa: @nama: @Krokiruks: @MotherofSpide...

źródło: comment_1647425302qureEfFg3WyUxcX0lx1rw6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@deeuss: ten mi się dużo bardziej podoba, chociaż ja osobiście jestem team brylanty. Musisz po prostu wyczuć czy Twoja wybranka lubi takie mniej klasyczne kamienie.

Dla mnie osobiście rubin byłby mega klapą bo... nie lubię nosić czerwonego :D więc jak widzisz to mega indywidualne.
  • Odpowiedz
@deeuss: dla mnie cacy, upewnij się czy rubin będzie jej pasował. Od niechcenia pokaż jej coś z wiśniowym odcieniem, nie wiem, szminkę albo sweter albo farbę na ścianę. Zapytaj czy ten kolor jej się podoba. Jak powie że ładny to kupuj Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden by wszystkie odnaleźć...
  • Odpowiedz