Wpis z mikrobloga

Śmiejcie się z Jarka, ublizajcie mu, wyładujcie swoje frustracje, a na koniec okazuje się, że chłop ma większe jajca niż Ty lewaku i cała banda unijnych ważniaków pod krawatem, a którzy potrafią tylko pierd**ić. Macron robi sobie sesje zdjęciową na kształt Załeńskiego baran, a ten jedzie do kraju oganietego pełnowymiarową wojną. Można nie lubić kaczora, mało medialna postać, ale "po owocach ich poznacie". Może nie jest wielkim wodzem i najlepszym politykiem, jednak ma przynajmniej przebłyski.
#ukraina #bekazlewactwa #rosja #wojna
Pobierz koloras90 - Śmiejcie się z Jarka, ublizajcie mu, wyładujcie swoje frustracje, a na ko...
źródło: comment_1647377289jgY6PXHdYKxGByDYDYBDoT.jpg
  • 58
@koloras90: możesz mi wytłumaczyc po co tam jechał? Jaki jest konkretnie cel, który nie mógł być zrealizowany przez videokonferencję?
Bo ja tam widzę tylko jedynie propagandę, aby zrobić sobie foty, zaryzykować, ale przynajmniej Naród będzie o mnie mówił tak jak kiedyś Lechu w Gruzji.
Tylko, że okoliczności są zgoła inne. Tutaj to już jest #!$%@? poligon i ryzykowanie dla paru % poparcia.
@koloras90: prawdziwy mąż stanu i patriota, od zawsze powtarzam że Polska jest jego żona, jego przeciwieństwem jest rudy trzęsidupa o szatańskim spojrzeniu, klamiacy na każdym kroku bez mrugnięcia okiem niczym Put In
@koloras90: To zykła kampania wyborcza dla brainletów. To samo było w 2010 i 2014. W Gruzji robił tak samo Leszek. Zwykłe tańczenie na grobach żeby zyskać poparcie. Teoretycznie jak by ich tam ruskie porwały to co ubierasz kamasze i jedziesz w pieszej kolejności na front? Kiedyś było darcie mordy "żołniesze wyklenci" teraz jest wsadzanie do tupolewa 38 milionowego kraju w imię słupków poparcia