Wpis z mikrobloga

@30062018: No ale to jest program gdzie trzeba się spodobać, bo inaczej out. Zobaczcie na Klaudię, która nie jest brzydka ale mało atrakcyjna i nie budzi zainteresowania u żadnego faceta. Każdy kto do niej podchodzi to traktuje ja jak koło ratunkowe. Wiec facet normalnej postury, nie fit ani mister, czy trener, szybko mógłby odpaść.
@mario84pl: Krystian z HP3, Simon, Marcin z HP2, Łoniak, Alkochad z HP1, oni byli normalni, a jakoś dawali radę, o coś takiego chodzi. Nie chcemy piwniczaków z brzuchem tylko gości, którze nie siedzą na siłce 24/7, bo poza rzeźbą nic nie wnoszą do programu, tym bardziej obecna ekipa :D Co do Klaudii raczej nie wygląd jest problemem. Klauno, Locha, Natalia, przecież one były przeciętne, a miały branie, już nie wspominam o
@Redoxx: no tak to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
klauno gdyby nie konspira z naną i zasadzka na szynszyla to musiałby iskać dalej łoniaka by zostać w programie
- penisista prawie się powiesił gdy rano się obudził u boku lochy
- natalia jeszcze by uszła, ale charakter skutecznie tworzył barierę
Może w życiu codziennym, pewnie tak mają branie,bo to ogólnie dostępny towar ,a desperatów jest sporo ( ͡
@mario84pl: dlaczego Klaudia wg Was wszystkich jest mało atrakcyjna? Patrzę na nią jako kobieta - a jestem bi - i bardzo mi się podoba. Dlatego chciałabym usłyszeć czemu tak wiele osób uważa, że jest nieatrakcyjna...?