Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
Ta corsa trafi pewnie na żyletki. Wiosna przyszła, więc czas na odgruzowanie parkingów. Przeszedłem się w niedzielę wzdłuż Grochowskiej w Warszawie i zgłosiłem 7 aut. Pierwsze już zakwalifikowane do usunięcia.

Auto zostanie usunięte przez Straż Miejska na podstawie art. 50a. Zgłoszenie zrobiłem przez apke 19115 (działa tylko w Wawie).

Nie wstydźcie się i zgłaszajcie wraki do SM lub na Policję. Będzie ładniej i więcej miejsca do parkowania.

#osiedlowykonfident #warszawa #wraki #19115 #pragapoludnie #czujedobrzeczlowiek #samochody
marian1881 - Ta corsa trafi pewnie na żyletki. Wiosna przyszła, więc czas na odgruzow...

źródło: comment_1647422457ueEN8AxYcSTTPdCPxaYxDG.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
19115


@marian1881: Ta apka to w ogóle złoto. Wyjeżdżając po dzieciaka zauważyłem jakiegoś SUVa zastawiającego praktycznie cały chodnik. Szybka fotka, krótki opis i wracając po 30 minutach z dzieckiem SM już stała i robiła zdjęcia a laweta ustawiała się do załadunku.
  • Odpowiedz
@modzelem: Wydaje mi się, że usuwają jak do tej pory, czyli ulice dzielnicowe weryfikuje dzielnica (nasza daje dupy po całości), a powiatowe, jak Grochowska, SM. Może znaczenie ma też inny oddział terenowy SM.
  • Odpowiedz
@piro111: Ta apka jest do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości typu graffiti, przepełnione kosze, wyrwany słupek, uszkodzona latarnia, wraki, itp.

@aksal89: Niektóre miasta też mają tego typu apkę. Jak jej nie ma to można najzwyczajniej zgłosić wrak telefonicznie SM.
  • Odpowiedz
@marian1881: apki są ale często zgłoszenia są obsługiwane z dużym poślizgiem - ja np. jak zgłaszałem nieprawidłowe parkowanie w Poznaniu to potrafili po dwóch miesiącach odpisać xD
  • Odpowiedz
Ta apka to w ogóle złoto. Wyjeżdżając po dzieciaka zauważyłem jakiegoś SUVa zastawiającego praktycznie cały chodnik. Szybka fotka, krótki opis i wracając po 30 minutach z dzieckiem SM już stała i robiła zdjęcia a laweta ustawiała się do załadunku.


@Vladimir_Kotkov: kiedy to było? jak ja zgłaszałem 2-3 lata temu przez tę apkę nieprawidłowo zaparkowane pojazdy, to po 24-36 godzinach przychodziło powiadomienie, ze straż miejska nie stwierdziła wykroczenia
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: jakieś 3 tygodnie temu. Na usprawiedliwienie muszę dodać, że uliczka jest ulubionym miejscem dla SM, bo nagminnie są tam łamane przepisy dotyczące parkowania. Aż się dziwię, że nie stoją tam 24/7 bo by miesięczny budżet robili w tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marian1881: Widzę kolega w temacie to może mi podpowie do kogo zgłosić gruzy w mieście bez SM? Policja zdaje się mieć problem w piździe, mimo tego że auta są 'zaparkowane' nieprzepisowo, na chodniku bez pozostawienia odpowiedniego miejsca, ale co gorsza stoją w zasadzie na zakręcie i w dodatku w okolicach przejścia dla pieszych, co poważnie ogranicza widoczność w tym miejscu.
  • Odpowiedz