Wpis z mikrobloga

Ciekawe jest po co tak naprawdę Kaczyński pojechał do Kijowa, bo nie wierzę że człowiek tchórz, który przy każdych protestach siedzi w bunkrze obstawionym przez szwadron policji, od tak nagle urosly mu jaja i pojechał do miasta które co chwilę jest bombardowane, nie wierzę też że to dla propagandy w tvpis bo wysłałby samego Morawieckiego, musi być tu drugie dno i myślę że z czasem to wyjdzie.
#polityka #wojna #polska #ukraina
  • 7
  • Odpowiedz
Zielenski na zgromadzeniu narodowym poruszyl temat Smolenska. Jesli Kaczor bedzie mial w Ukr soj to moze jeszcze odegrac sie za Smolensk na Putinie. Kto wie
@Darian88
  • Odpowiedz
@Iron_Maan: Nigdy nie głosowałem na PIS i ich rządy uważam za tragedię, ale przez Twój wpis przebija dysonans poznawczy spowodowany tym, że słuchałeś zbyt dużo propagandy.
  • Odpowiedz
@Iron_Maan: Gdybyś nie był pod wpływem propagandy, nie przypisywał byś mu łatki "człowiek tchórz". Masz pewne wyobrażenie świata, które nie dodaje Ci się i odczuwasz dysonans poznawczy.
  • Odpowiedz
@Iron_Maan: Jak nazwać? Kordon policji i protest. Ja nie widzę jakiejś korelacji między tym zdjęciem, a byciem tchórzem. Może jest, może nie jest, ale tego typu obrazki o niczym nie świadczą.
  • Odpowiedz