Wpis z mikrobloga

@Krupier: Chyba wczoraj i przedwczoraj policja tam robiła akcje. Ostatnio właśnie jest tam sporo policji (z wiadomych względów) i przynajmniej wczoraj widziałem jak się czepiali taksówkarzy.

ostatnio jeden złotówiarz mi tłumaczył, że oni muszą tam stawać, bo oni są tacy biedny i postój taxi jest za daleko i ludzie nie wiedzą gdzie mają iść i w ogóle no biedne złotów


@optymistycznypesymista: Akurat teraz jak jest odwrócony ruch to mają bliżej
@optymistycznypesymista to idź zobacz niżej jak wygląda postój taksówek odkąd jest remont na Kolumba. Wszyscy parkują sobie gdzie chcą Taksówkarze źli, bo parę gości z dworca staje na k&r (poprzyglądaj się, tam stoją zawsze te same gęby, na kilkuset taksiarzy w Szczecinie kilkunastu blokuje kr, ale #!$%@?ć wszystkich, co nie?), ale jak postoje zastawione to gitara jest, przecież i tak nikt już ich nie używa, a miejsc parkingowych nie ma. Ludzie parkują
@krucjan: W tym wypadku po prostu zdrowy rozsądek, nie lubie polaryzacji i wrzucania wszystkich do jednego wora, za przewinienia małej części jakiejś grupy. Podobnie jest z motocyklistami, niewielka grupa #!$%@?ów wyrabia negatywną opinię całości.
Poza tym nie jestem złotówą, ale znam troche perspektywę tego zawodu w Szczecinie. Normalni taksiarze też hejtują buraków, oszustów i brudasów z ich branży.
@Krupier: ano w Poznaniu perony 4a i 4b to oddzielne byty względem aneksu dworcowego zwanego chlebakiem.. turyści lepiej nie pomylcie bo to z kilometr z buta ( ͡° ͜ʖ ͡°)