Wpis z mikrobloga

@Depilator: mój stary ma to samo, na szczęście szopę i garaż mam #!$%@?ą tylko gratami do majsterkowania bo mieszka w domu... z drugiej strony mamy takie pomieszczenie w domu, w którym leżą same ciuchy jakieś #!$%@? stare obdarte "BO MOŻE SIĘ KIEDYŚ PRZYDA, SZKODA WYRZUCIĆ".
Myślę, że to takie post prlowe #!$%@? bo kiedyś nie można było do sklepu iść i sobie coś kupić.
20 pudełek i w każdym to samo.


@Depilator: Każdy majsterkowicz ma takich pudełek pierdylion. Ważne tylko by je regularnie rozsegregowywać i nie dawać im się rozrastać ponad miarę, bo faktycznie to jest jak nowotwór :)

Natomiast pamiętam, jak mnie kiedyś do białości #!$%@?ł mój ojciec. Techniczną osobą w domu byłem ja i tylko ja, ojciec do gromadzonych przeze mnie tego typu zasobów się w zasadzie nie dotykał. Ale bywały wyjątki. Jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Depilator: też mam taki spadek po tacie w piwnicy. Ze 20 pudełek śrubek, śrubeczek, podkładek, gwoździ kondensatorów, rezystorów i innego badziewia którego nigdy nie użyję. Ktoś się orientuje czy w skupie złomu przyjmują taką drobnicę?