Wpis z mikrobloga

Tak obsrany jesteś, że nawet gadanie o pomocy zbrojnej nie przechodzi ci przez głowę.


@Tremade: no i bardzo dobrze, nie kieruje sie filozofia jak ten kraj z dykty, ze hura i jakos to bedzie, a pomysli sie pozniej. Za takie zagrywki powinni byc odpowiedzialni glowni rozgrywajacy, ktorzy maja realny wplyw na konflikt a nie wykolejency, ktorzy zachcieli byc czempionami a jeszcze niedawno grali przeciwko UE i sobie nagle przypomnieli o wspolnocie.
WSZYSCY: Zachowujmy spokoj. Dzialajmy wspolnie i zaplanowanie

POLACY: WYJSC Z SZEREGU MUSZE BO SIE UDUSZE. NATO RATUJ.


@Krawedziowy96PL: jakbys sie nie zorientowal to x panstw od dawna udziela pomocy zbrojnej. to ze ten debil wyszedl na mownice z #!$%@? o militarnej operacji humanitarnej na terenie panstwa nie bedacego w nato to inna kwestia. to ze to lezy w interesie polski to tez inna.
jakbys sie nie zorientowal to x panstw od dawna udziela pomocy zbrojnej.


@hekktik: aha, no to chyba kazdy wie

to ze ten debil wyszedl na mownice z #!$%@? o militarnej operacji humanitarnej na terenie panstwa nie bedacego w nato to inna kwestia.


no tylko do tego pije ten wpis. On po prostu kontynuowal to, co juz przebakiwal Kaczor na tym spotkaniu w Kijowie. O pelnoskalowej misji pokojowej.
on mówić sobie może. NATO ich już wczoraj wyjaśniło ale oni właśnie sobie zbijają kapitał polityczny. Bo #!$%@? nawet wczoraj premier powiedział: zrobimy to co NATO.


@rezydenttomek: no tylko o to chodzi niestety. Musza byc materialy propagandowo zblizone do tych putinowskich, w ktorych bedzie sie serwowac informacje jakich to mamy wladcow z realnym wplywem na swiatowa polityke.
@hekktik: oni stosuja obrzydliwa strategie terroru. Ten smieszny rzecznik straszyl, ze jak nie wjedziemy tam natowskim wojskiem, to zaraz beda kraje Baltyckie, a pozniej bedziemy biegac z helmami bo onuce zaczna wchodzic do Polski. Ale jak to? Przeciez mowili, ze Ukrainie idzie swietnie i zaraz zrobia oblezenie Moskwy.
@hekktik: nie do konca dobrze to ubralem w slowa. Chodzilo mi, ze rzad zmienil retoryke i zaczynaja straszyc Rosjanami, zeby sami wygladali dobrze na tle neutralnych politykow. W momencie kryzysu, ludzie zbieraja sie wokol wladzy, a oni ten kryzys strasznie pompuja. Oczywiscie jest kryzys, ale oni jeszcze strasza inwazja na kraje NATO, a nie ma na to juz szans.
@Krawedziowy96PL: uwazam ten ich wypad za komiczny ale tez nie przesadzaj. ruscy dostaja w dupe i ich pozycja slabnie, w interesie polski jest oslabienie ich jeszcze bardziej, w zasadzie to jest idealny moment na ich dobicie na kilkadziesiat lat, gdyby zajeli ukraine latwo a usa/nato pokazalo slabosc to za 5-10 lat mialbys nieciekawa sytuacje a tak trzeba oslabich ich jak tylko jest to mozliwe, to jest w zasadzie najwazniejsza sprawa dla
@hekktik: nie widze tego, zeby straszenie Polakow rosyjska inwazja mialo realny wplyw na oslabienie samej Rosji. Jak chca oslabiac Rosje, to niech dalej przesylaja uzbrojenie i wspolpracuja z krajami natowskimi, ktore jak wczesniej pokazywaly slabosc, to tak teraz rowno cisna Rosje tylko niestety kosztem Ukrainy. Ja sie czepiam, ze oni probuja odbudowac sobie kapital polityczny za pomoca strachu i wychodzeniem przed szereg, co dla nas wedlug mnie nie jest dobre, wrecz
@Krawedziowy96PL: w jakis dziwnych kategoriach myslisz. wybranie sie tam w 3 panstwa jest jakims tam mikro sygnalem jednomyslnosci + pr`owa zagrywka, nie wiem po cholere sie na straszeniu skupiasz, mowie ze jakby ruscy #!$%@? blyskawicznie ukraine to za 5 lat bys sie zastanawial czy stad #!$%@? do niemiec czy nie. ich pr to jedno, ale polska i pozostale panstwa w nato to drugie, jakies gowno-miekkei naciski mozna wywierac, co tez robią
nie wiem po cholere sie na straszeniu skupiasz


@hekktik: Bo o tym byl przeciez ten wpis, wiec jak mam sie nie skupiac, jak tylko tego on dotyczyl.
Obrzydza mnie polityka tego rzadu. Straszenie swoich obywateli inwazja Rosjan tylko to u mnie podsycilo. Nie mam co tu sie rozpisywac specjalnie. Innym moze to pasowac, ze rzadzacy udaja czempionow i inicjatorow zagrywek geopolitycznych.

Nie jestem fanem myslenia co by bylo gdyby. Rosja nie
@Krawedziowy96PL: sorry ale to co piszesz to bełkot. sam sobie teze wymysliles, patrzysz tylko przez jej waski pryzmat. straszenie, co by bylo gdyby. nie wiem czy przespales ostatnie tygodnie ale tam ludzie gina tysiacami, rakiety #!$%@? miasta itd. gdyby ukraincy nie mysleli co by bylo gdyby to by byli #!$%@? w 2 dni. nie rozrozniasz tez wewnetrznego pr i zagrywek emo politycznych pod polski plebs od interesu kraju na skale swiatową
@hekktik: no i to samo moge napisac w stosunku do ciebie. Przedstaw ten pr na skale swiatowa i wplyw geopolityczny na konflikt kiedy Polska wymysla sobie temat jakim jest misja pokojowa. Tylko o tym byl ten wpis, wiec chetnie przeczytam ten twoj antybelkot.

sam sobie teze wymysliles


@hekktik: no i co zlego jest w wymyslaniu tez? Na tym polega dyskusja jak cos.

nie wiem czy przespales ostatnie tygodnie ale tam