Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: a ja napiszę to co kilka razy tutaj pisałem, skoro jesteś początkujący to pograj trochę na wypożyczonym sprzęcie tak abyś określił np jakie wyważenie bardziej Ci odpowiada.
Środek ciężkości na główkę - większe przełożenie na moc
Środek ciężkości na raczke - wieksza precyzja
@barwus: Na razie nie bede kupowac, rozgladam sie, ale mysle ze miesiac, dwa i sie zdecyduje. Gralem profesjonalnie z tenisa stolowego, moze to nie jest to samo, ale glownie opieralem sie na technice niz na sile, ale chcialbym moc od czasu do czasu zaskoczyc jakims mocniejszym uderzeniem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: do tego zmierzam że musisz popróbować różnymi rakietami i zwrócić uwagę m.in. Na środek ciężkości czy wagę rakiety ;) nie wiem jak się ping pong przeniesie na squasha
@barwus: Pewnie jakbym sie przesiadl z wypozyczanego sprzetu na cokolwiek nowego, to odczucie z gry byloby sporo in plus. Czesto to sprzet juz wymeczony. Najlepiej to i tak chyba cos po srodku wybrac, i ten harrow wydaje sie spoko wlasnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zpord: niby tak, ale też często można poczytać opinie że naciąg oryginalny można od razu wymieniać, przy czym myślę że jest to rada dla profesjonalistów, ja tam takiej potrzeby nie czułem