Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@syn_octave: Nie, nie powinno się śmiać z konfiarzy, jak również z kodziarzy, pisowców i lewaków. To że ludzie mają różne zdanie jest pozytywne społecznie, jeśli każdy wyraził by chęć zrozumienia siebie nawzajem, wtedy nie dość że przyjemniej żyłoby się wszystkim, to można by osiągnąć różnego rodzaju kompromisy społeczno-ekonomiczne. Opinia przeciętnej osoby jest w większości przypadków uwarunkowana odgórnie, niezależnie od czynników wewnętrznych (ma znaczenie gdzie się urodziłeś, na jakich ludzi trafiłeś w
@monarchista: konkret jest taki że @syn_octave: bedzie wklejać ten post codziennie bo był wczoraj (jak wykopowy przegryw @Bounty który rok codziennie wklejał to samo udowadniając że imprezy nie są dla niego), dla plusów, zamiast przeczytać co napisał vshea i zmądrzeć, bo czytanie wymaga za dużego wysiłku umysłowego. Na szczęście osoba na obrazku jest niska i brzydka więc syn octave będzie zawsze takie wyśmiewał, można poudawać że chodzi o poglądy (
@Bounty: nie, w odróżnieniu od ciebie zamiast codziennie pisać o tym samym przypominasz mi o swojej osobie tylko podczas kompromitacji, np, wczoraj pisałeś jak to byś strzelał z karabinu do ruskich, ot i skojarzyłem przegrywa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Usmiech_Niebios: Wiesz, to trochę dziwne, że wszystko ci o mnie przypomina, tylko dlatego, że szkalowalem konfederację na portalu w internecie. Musisz bardzo dużo o mnie myśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety mam orientację prokobiecą, ale nie łam się, koledzy z ruchu narodowego kogoś ci znajdą